Co dělají "Ted" a "Marshall" po skončení slavného seriálu? Rozhodně se nenudí!

Ted a Marshall Foto: Ted a MarshallFoto: archiv TV

9 let. Tolik času strávila šestice sympaťáků a sympaťaček natáčením fenomenálního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Skončili loni na jaře. Cobie Smulders si poté pořídila dalšího potomka, Neil Patrick Harris se vrhl na moderování Oscarů. Co však dělají Josh "Ted" Radnor a Jason "Marshall" Segel?

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pátek od 13.25, 13.55, 19.20 a 19.50 na Prima love.

Nově zamilován

Jason Segel má nový vztah. Herce před pár týdny načapali s fotografkou Alexis Mixter. Segel předtím chodil například s Lindou Cardellini, s níž kdysi účinkoval v seriálu Machři a šprti, v roce 2012 randil také s Michelle Williams a i jeho poslední přítelkyně před Alexis Australanka Bojana Novakovic byla herečkou.

Jason Segel Foto: Jason SegelFoto: archiv Prima

Co se pracovních aktivit týče, je nejnovějším Segelovým snímkem road movie The End of the Tour založená na knize Davida Lipskyho popisující pětidenní cestu se spisovatelem Davidem Fosterem Wallacem. Právě Segel si slavného spisovatele, který v roce 2008 spáchal sebevraždu, zahrál. Kdy a zda se snímek dostane i do českých kin, však zatím není známo.

Role na Broadwayi

To Radnor dostal už pár měsíců po závěru seriálu nabídku hrát na Broadwayi. Přijal a na podzim zazářil ve hře Discgraced, jež byla před 2 lety oceněna Pulitzerovou cenou. Hra se zabývá sociálně-politickými tématy – například rasovými a etnickými předsudky, Radnor si však na divadelních prknech střihne i lehčí roli.

Jak jsem poznal vaši matku -  Ted Mosby Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Ted MosbyFoto: archiv

Jeho dalším broadwayským zářezem bude totiž muzikál She Loves Me. Josh působí mimochodem i jako režisér – v roce 2010 natočil komedii Bezvadíkyještěprosím s Kate Mara a Malin Akerman, o dva roky později pak taktéž komediální Svobodná umění. Své další plánované počiny však zatím fanouškům tají.

Máte radši Marshalla Eriksena nebo Teda Mosbyho?


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
22:15 23:35
97%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016