Cindy Crawford se v sobotu objeví na Prima love!

Herečka Cindy Crawford Foto: Herečka Cindy CrawfordFoto: Instagram.com

Jaké to je dozvědět se, že váš rodič není vaší biologickou matkou? Lauren se tento šokující životní fakt dozvídá a je rozhodnuta pravou matku najít, ta však již dlouhá léta střeží velké tajemství…

Film Tajemství mé matky vypráví o Lauren (Nicole de Boerová), která zjistí, že je těhotná. U večeře novinkou překvapí manžela Dennise (Yannick Bisson). Je dojatý a těší se na prvního potomka. Druhý den jde Lauren radostnou novinu oznámit matce. Ta má pro ni méně milé překvapení... Řekne jí, že je adoptovaná.

Mladá žena je chvilku v šoku a poté se rozhodne najít pravou matku a otce. Manžel Dennis je právník, a tak požádá soukromého detektiva, aby o manželčiných rodičích zjistil co nejvíc. Vyjde najevo, že Lauřina matka žije, ale otec je neznámý. Lauren a Dennis se vydávají za nově objevenou matkou jménem Evelyn (Barbara Nivenová).

Cindy Crawford Foto: isifa.comCindy CrawfordFoto: isifa.com

ZNÁTE JEŠTĚ JINÉ TOPMODELKY, KTERÉ SE OBJEVILY NA FILMOVÝCH PLÁTNECH? Ty najdete ZDE.

Nezastihnou ji, a tak se ubytují v romantickém hotelu. Druhý den se pokoušejí sehnat o Evelyn nějaké informace. Vypátrají Jonase (Rob Stewart), bratra Evelyn. Prosí je, ať nechají sestru na pokoji. Když její snoubenec zabil jejího otce a dostal za to doživotí, prožila si peklo. Lauren s Dennisem přesto jedou k Evelyn znovu. Konečně otevře – jenže v tu chvíli přijede Jonas a opět se setkají s odporem.

V jaké roli se objevuje Cindy Crawford? Nechte se překvapit a podívejte se na její herecké umění v sobotu na Prima love ve 20.15!

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (9)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
44%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016