Chuťovky ze středečního Sherlocka? Diamanty i useknutá ruka

Rich Sommer - Sherlock Holmes Foto: Rich Sommer - Sherlock HolmesFoto: archiv

Pěkně vypečený bude středeční díl seriálu Jak prosté. Přinese zvláštní vraždu, drahé kamení. Co Sherlocka a spol. čeká? Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Komu patřila?

Na ulici se našla ruka. Sherlock a Kitty ji jedou obhlédnout a stopy je zavedou k poměrně kuriózním poznatkům. Ruka totiž patřila k muži, kterého živil nebezpečný byznys.

Krvavé diamanty

Člověk, kterého zavraždili, totiž prodával kradené diamanty. A aby mu je někdo nešlohl, pojistil se dotyčný chlapík tak, že si kufřík s diamanty právě k té ruce připoutal. Že to nebyl zas tak skvělý nápad, je evidentní.

Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 2 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 2Foto: archiv Prima

Jenže kde ty diamanty skončily? A je vrah někdo náhodný, komu se jen naskytla příležitost k lupu? Nebo člověk, který šel oběti systematicky po krku? Tedy spíš po ruce.

Dává si bacha

Svůj job si pojišťuje i sám Sherlock Holmes. Nebo spíš spolupracovnice. S Kitty má totiž podepsanou dohodu u mlčenlivosti poté, co zjistil, že o něm Joan Watson napsala knížku. Byť ji dosud nevydala.

Čeho se slavný génius obává?

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
17:25 18:45
28%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016