Chtěli byste mít za sestru Cameron Diaz? Užijte si ji na Primě!

Dvojice sester Foto: Dvojice sesterFoto: archiv Prima

Cameron Diaz začala jako modelka, záhy však zjistila, že ji baví film, ale je tomu i naopak: ona baví filmový průmysl. Užijte si ji na Primě v povedené komedii Zná ji jako své boty ve středu ne Primě ve 23:50!

Široký a rozpustilý úsměv, nohy až do nebe a schopnost udělat všechno pro to, abychom se doma u televizních obrazovek bavili od rána do večera. Taková je Cameron Diaz, která ve svých čtyřiceti letech ještě stále nemůže ukotvit v tom pravém partnerském náručí, zato jde z filmu do filmu!

Zná ji jako své boty

Jsou sestry a kromě stejné velikosti bot, spolu nemají pranic společného. Cameron je stará kalička, která střídá práci tak často jako své obří ponožky, vlastně je štěstí, pokud nějakou má. Pokud zrovna ne, přespává po gaučích svých kamarádů a její největší zábavou jsou party.

Cameron a Toni Foto: archiv Prima

Cameron a Toni. Foto: archiv Prima

Toni vs. Cameron

Zatímco Cameron vystudovala střední s odřenýma ušima, Toni Collete (kterou můžete znát jako ulítlou matku z filmu Jak na věc), má vystudovaný Princeton, pracuje do úmoru v právnické firmě a její vyzdobený drahý byt je jediným místem, kde se cítí dobře. Cameron Diaz sází na svůj vzhled, Toni Collete na svou inteligenci, která jí říká, že nikdy nebude dostatečně hezká na to, aby si našla svého partnera.

Článek

Prostě sexy - holky v rozmaru Foto:

Komedie Prostě sexy? Kromě bláznivých holek uslyšíte i hymnu o penisu

Nedělní večer na Prima love strávíte s Cameron Diaz a ostatními děvčaty z velkého Hollywoodu. Uvidíte je v roztomile potrhlé komedii Prostě sexy. Prostě sexy je o ne tak...

Není tedy divu, že se jednoho hezkého dne kvůli svým rozdílným životním stylům pohádají a budou si k sobě hledat složitě (ale i zábavně) cestu, kterou však uvidíte vy na Primě ve středu ve 23:50!


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dobrá manželka Foto:
12:55 13:50
12%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016