Chirurg Patrick Dempsey nebyl vždycky výstavní krasavec!

Patrick Dempsey nebyl vždy krasavec Foto: Patrick Dempsey nebyl vždy krasavecFoto: All

Prima love uvede v neděli romantickou komedii Bláznivá spolubydlící, v níž uvidíte mladičkého doktora "McDreamyho" ze seriálu Chirurgové. O Patricku Dempseym, který ve filmu hraje, byste měli pár maličkostí vědět!

Dnes charismatický doktor Shepherd v Chirurzích začínal jako mláďátko v romantických komediích. Pronikavý pohled se mu sice nezměnil, ale v roce 1990 měl do svých krásných mužských rysů ještě hodně daleko. Nicméně už v ve filmu Bláznivá spolubydlící bylo zřejmé, že Patrick bude jednou vířit vody nejen jako herec, ale i jako ženský idol.

Zakřiknutý Christopher vs. Patrick

Snímek Bláznivá spolubydlící vypráví o netypickém příběhu z vysoké školy. Zakřiknutý Christopher začíná první rok na vysoké a jediné, o co se zajímá, je škola. Cestu mu však zkříží spolubydlící Alex, temperamentní a hlavně překrásná dívka. 

Do zakřiknutých postav má sám Patrick ale velice daleko, vždyť už ho jako pubertální dítě vyhodili z tanečního kroužku jenom proto, že příliš flirtoval s ostatními dívkami!

Patrick Dempsey a jeho krásná spolubydlící

Je to žonglér!

V patnácti letech objevil své herecké nadání, když cestoval po Anglii jako žonglér, komik a iluzionista. V této době se stal adeptem na výhru v mezinárodní žongléřské soutěži, kde se nakonec umístil na druhém místě.

A vášnivý cyklista, který se snaží o celibát

Patrick se toho nebojí ani jinak. Nedávno se zbláznil do závodní cyklistiky. Holí si celé tělo, a aby ho nic neodklánělo od úspěchů, snaží se i o dodržování celibátu. Jeho druhá žena musí mít velkou radost. A když jsme u jeho žen...

Shepperd a Meredith

Patrick je na starší!

Patrick už má druhou manželku. První ženu si vzal někdy ve dvaceti z mladické nerozvážnosti, zrovna když se mu začala rozjíždět kariéra. Zajímavostí je, že manželka byla o rovných dvacet sedm let starší. Druhou, a zatím poslední manželku potkal o několik let později. Patrick má s Jillian tři děti.

Zachraňuje nejen v seriálu

Jako doktor Shepherd zachraňuje pacienty v nemocnici. Minulý rok všechna média informovala o tom, že Patrick Dempsey zachránil mladého teenagera i ve skutečnosti - po autonehodě. Ten do něj autem zezadu narazil a několikrát se převrátil. Patrick ho z auta vytáhl a zavolal záchranku. Věc, kterou by udělal každý druhý, ale málokdo to může použít v herecké praxi v seriálu Chirurgové.

Je to podnikatel!

Patrick se nedrží jen herecké profese, ale snaží se i podnikat. Jak víme nejen z českých příkladů, exekutoři si při spojení slov "herec" a "podnikání" mnou ruce. U Patricka mají smůlu. Je stále hrdým majitel sítě kaváren.

Romantickou komedii Bláznivá spolubydlící sledujte v neděli ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (2)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
86%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016