Channing Tatum vyznal kouzelně lásku své manželce na Instagramu!

Channing and Jenna Foto: Channing and JennaFoto: Instagram.com/ archiv

"Jsi mým světlem," píše jedna z momentálně nejúspěšnějších hollywoodských hvězd, Channing Tatum, na svém osobním Instagramu, kam pověsil fotky své manželky. Zasněné fotografie nafotil sám a nerozpakoval se vyznat své ženě lásku. Tatum může fungovat jako inspirace všem.

Není tomu ani pár týdnů, kdy Ameriku kompletně dostal během oblíbeného televizního pořadu Lip-Sync battle, kde hvězdy předvádějí hudební show na playback. S velkou televizní produkcí je vše dovoleno, a tak se Američané pravidelně těší na hodně humornou a inspirativní show, která diváky provede pop kulturou s vtipem.

A podle toho, co předvedl tento bývalý striptér, musíme uznat, že hvězda taneční romance Step-up, kde potkal svou budoucí ženu, má nejspíše na všechno. Channing Tatum v devatenácti letech sice začínal jako striptér, ale i tuto zkušenost dokázal využít k filmovému scénáři a hlavní roli ve veleúspěšném snímku o striptérech s názvem Magic Mike (Bez kalhot). Channing společně se svou ženou vlastní dvě produkční firmy, zahrál si v oscarovém snímku (Foxcatcher) a momentálně je to i miláček Quentina Tarantina (zajděte si na Tarantinův snímek Osm hrozných do kina).

V  televizní bitvě bojoval proti své vlastní manželce, o dvě hlavy menší tanečnici Jenně Dewann Tatum, která mu před dvěma lety porodila holčičku. Na jeho představení, kdy si zahrál na Beyoncé vedle reálné Beyoncé, však byla i Jenna krátká, i když dostala svého manžela během show pořádně do rozpaků, když na něm předvedla parodii na filmový trailer Magic Mike XXL.

Instagram a Tatumova láska

Drobná tanečnice však nemusí smutnit, viditelně má doma muže, který ji uctívá jako bohyni. Channing se o své manželce zmiňuje na sociálních sítích často. Nedávno se mu však podařilo vyfotit snové snímky fotoaparátem Leica a modelem mu stála právě Jenna. Ty pak s náležitým textem poslal na Instagram.

Není to tak těžké vyfotit krásnou fotku tohoto kouzelného stvoření

Channing Tatum a Jenna  Foto: Channing Tatum a Jenna Foto: Instagram.com

...Mému světlu. Miluji Tě..

Channig Tatum a jeho Instagram Foto: Channig Tatum a jeho InstagramFoto: Instagram.com

Channing svou ženu často připodobňuje k superženě...

Channing Tatum o své ženě Foto: Channing Tatum o své ženěFoto: Instagram.com

A my musíme uznat, že Jenna zkrátka válí...

Článek

Gentleman Channing Tatum Foto:

14 pohybů, které umí jenom krasavec Channing Tatum

Hollywoodská modla, která začínala u striptérské tyče. Lamač srdcí divaček romantických filmů a sexidol žen, které chtějí něco víc než jen šlapání po špičkách na plese....
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Právem odsouzeni Foto:
20:15 21:15
71%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016