Česká klasika na Love: Vrchní, prchni! Jak teď vypadá brejlatá Douchová?

Vrchní, prchni Foto: Vrchní, prchniFoto: All

Páteční večer s Primou love voní českou klasikou. Svěrákův snímek Vrchní, prchni! k ní bezesporu patří. Jak vypadá po pětatřiceti letech nesmělá zaměstnankyně falešného číšníka?

Knikupec Dalibor Vrána věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je Dalibor mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou alimenty. Svou svízelnou finanční situaci se rozhodne vylepšit způsobem zcela originálním. Využije toho, že si jej lidé v restauracích často pletou s číšníkem a začne inkasovat.

Netrvá dlouho a stane se nepolapitelným fantomem pražských (a později i mimopražských) restaurací, postrachem liknavých číšníků. Je stále odvážnější a úspěšně se mu daří před manželkou i okolím maskovat zdroj příjmů tvrzením, že si vydělává v nočních podnicích hrou na housle. V Karlových Varech se mu podaří husarský kousek, když zorganizuje honičku místních číšníků sám na sebe. Jenže jak se říká, tak dlouho se chodí pro vodu, až...

Kde je teď brejlatá Douchová?

Tichá nesmělá dívka, neupravená, nosí velké brýle a chodí v nepříliš atraktivním oblečení. Taková je Douchová, nová prodavačka Dalibora Vrány ve filmu Vrchní, prchni. Právě pro její vzhled si ji Dalibor vybral. Je to totiž velký svůdník, a protože s několika předchozími prodavačkami zplodil několik nemanželských dětí, rozhodl se, že si vybere tu nejméně atraktivní uchazečku.

V průběhu filmu se však Douchová do falešného vrchního zamiluje a je to právě ona, kdo spustí mříž obchodu na strážníka, který pak přijde Vránu zatknout.

Můžeme vidět herečku i teď? Herečka Zuzana Fišerová Svátková se ale za pětatřicet let, co si zahrála Douchovou, změnila k nepoznání!

Podívejte se na reportáž:

V pátek večer se dívejte na komedii Vrchní, prchni! na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Mordparta Foto:
22:15 23:35
19%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016