Catherine Heigl a jejích 27 šatů

Catherine byla jednou z hlavních postav Chirurgie Foto: Catherine byla jednou z hlavních postav ChirurgieFoto: archiv Prima

Všichni ji známe jako emotivní Izzie, doktorku ze seriálu Chirurgové, který na Prima love vídáte každé úterý ve 23.55. Catherine Heigl už patří mezi hollywoodské herecké matadorky. Víte, jaký život má vlastně za sebou?

Catherine je už od pohledu vysoká – a hádáte správně. Jako většina hollywoodských hereček začínala s modelingem, až pak využila emocí, které předváděla před objektivem fotoaparátu a přešla na filmové plátno.

Chirurgové a jiné seriály

V herectví debutovala v roce 1992 ve filmu That Night. Čeští diváci si ji mohou pamatovat z televizního seriálu Roswell, kde hrála sexy mimozemšťanku. Díky seriálu si také našla dlouholetou lásku, svého hereckého kolegu Brendana Fehra.

Když získala svou velkou roli v seriálu Chirurgové, v průběhu let se stala hollywodským sex symbolem a objevila se na titulních stranách prestižních časopisů jako například Maxim, Vanity Fair a Cosmopolitan.

Článek

Prima LOVE, Chirurgové

Love: Chirurgové právě teď natáčí další řadu!

Úspěšný seriál Chirurgové natáčí už desátou řadu! Chirurgové se tak řadí mezi seriály, které mají v posledních letech nejvíce odvysílaných řad, tedy i vysokou sledovanost. ...

Ani adopce dítěte pro ni nebyla lehká

Přestože se 23. prosince 2007 se provdala v Park City ve státě Utah za zpěváka Joshe Kelleyho, s kterým se seznámila během natáčení hudebního klipu k písni "Only You", pár se rozhodl pro adopci. Catherine se stala matkou čínské holčičky a jak sama přiznala, začátky jejího mateřství nebyly jednoduché. Obě dvě, matka s dcerou, si na sebe musely zvykat.

Catherine Heigl uvidíte kromě Chirurgů také v páteční romantické komedii 27 šatů na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Letiště Foto:
02:15 03:05
67%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMezi vlky Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVDenní světlo Foto:
23.25
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016