Castle stále hledá Beckettovou. Přerostla jí touha po spravedlnosti přes hlavu?

Castle na zabití znovu Foto: Castle na zabití znovuFoto: All

Další díl premiérové řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE. Drama pokračuje! Castle pořád hledá Beckettovou a Beckettová je na cestě za rozpletením pořádně zamotaného zločinu. Nepřerostla jí její posedlost přes hlavu?

Proč Kate Castla opustila?

Přitom to všechno začalo tak krásně. Kate nedávno povýšili, minulý týden s manželem tokali jak hrdličky. A pak Castle zjistil, že mu lhala o pracovní schůzce a místo toho se hluboko zapletla do krvavého případu, v němž chce hájit spravedlnost – na vlastní pěst a nebezpečí, které nakonec dostihlo i Castla. Šlo mu totiž doslova o krk. Kate ho sice před smrtí zachránila, ale později zase záhadně zmizela.

Castle na zabití - zasnoubení Foto: Castle na zabití - zasnoubeníFoto: archiv

 

Beckett balancuje na tenké hraně

Beckett totiž spadla do vyšetřování vzájemně provázaných kriminálních činů, v nichž byl jednou z ústředních postav bývalý senátor William Bracken, který je zodpovědný za vraždu Kateiny matky. Joanna Beckettová ho totiž svou prací ohrožovala. Bracken je sice ve vězení, ale pátrání není u konce a Kate se nyní, společně se záhadným hackerem, dostává stále hlouběji. Nakonec dojde k šokujícímu zjištění…

Co to bude? Nasytí to konečně její touhu po spravedlnosti?

A hlavně – setká se už brzy znovu s Castlem a kolegy?

Uvidíte v dalším dílu premiérové řady seriálu Castle na zabití v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016