Castle na zabití: Čím Richarda Castla potěší nový případ?

Nathan Fillion ve Firefly Foto: Nathan Fillion ve FireflyFoto: FOX

Zcela neobvyklou vraždu mají tentokrát na stole dvojice Richard Castle a Kate Beckettová. Populární dvojka se vydá řešit případ, který je tak trochu mezi “nebem a zemí”. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.

Smrt na rudé planetě

Castla a Beckettovou tentokrát práce zavede přímo mezi astronauty. Obětí je totiž právě astronaut Tom Richwood, který se účastnil projektu simulované mise na Mars. “Pobyt” na rudé planetě nepřežil, potkal totiž vraha. Což je velice zvláštní, neboť Tom pobýval v místě, v kterém se mohou pohybovat lidé pouze ve speciálním obleku.

Richard Castle má vesmír rád

A právě netradiční prostředí a to, že do něj mohl, byť za tak tragických okolností, zabrousit, si královsky užívá Richard Castle. Považte, přímo do srdce tak působivého projektu se běžný smrtelník opravdu nedostane!

Navíc se nabízí se otázka. Zakomponovali tentokrát tvůrci seriálu do “vesmírného” dílu nějakou narážku na kultovní seriál Firefly, kde Castlův představitel Nathan Fillion před lety ztvárnil hlavní roli?

firefly Foto: fireflyFoto: All

 

Vesmírný western jako katapult ke hvězdám

Nebylo by to překvapením. Odkazy na Firefly jsou s krimiseriálem Castle na zabití spjaty. Populární “vesmírný western” před lety Nathana Filliona katapultoval ke hvězdám. A dílko z dílny Josse Whedona má dodnes spoustu fanoušků a kultovní status, byť bylo nešťastně předčasně ukončeno. Tvůrci Castla na zabití nicméně vtípky pro Nathanovy skalní fanoušky a fanynky drobí do seriálu i roky poté, co vesmírná loď Serenity zmizela z televizních obrazovek. V minulých sériích tak Nathanovi do seriálu přizvali třeba představitelku jeho někdejší parťačky Zoe Ginu Torres. A perličky si diváci mohli vychutnat, i když v 6. dílu 5. řady Castle s Beckettovou vyšetřovali vraždu na fanouškovském conu.

Uvidíme, jak se scenáristé rozhodli tentokrát!

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
41%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016