Castle konečně požádá Kate o ruku!

Trochu praštěný, leč půvabný. To je další díl Castla na zabití. Tvůrci popustili uzdu své fantazii a napsali vskutku zvláštní zápletku se skvělým závěrem. Tvůrci tak donutili svou věčně nezbednou postavu konečně udělat velký krok. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15.

Co se Castlo stalo?

A nepřeháníme ani trochu. Castle se totiž jaksi probudí a zjistí, že ho krom nejbližších příbuzných nikdo nepoznává. A to včetně jeho vyvolené Kate… Prekérní situace se vysvětlí záhy. Castle je v paralelním vesmíru a musí najít cestu zpátky!

Happy ending

Nebudeme vás napínat… Castle uspěje a možná právě i prožité “trauma” ho “dožene” k jednomu velkému kroku – požádá Kate Beckettovou o ruku. Konečně si totiž uvědomil, že bez drsné Kate to v jeho životě nemá větší smysl. Navíc toho prožili společně už tolik, že by byla škoda jejich těžce vybojovaný vztah nespojit  Se samotnou Kate Beckettovou totiž není často lehké pořízení, o čemž se přesvědčil zpočátku i Castle. Kate se v průběhu seriálu musí vyrovnat i se svými bolestmi. Ale Castle by byl skvělou oporou pro těžké životní chvíle, o tom žádná.

Casle na zabití - Castle poklekne před Kate Foto: Casle na zabití - Castle poklekne před KateFoto: archiv

O formu zasnoubení se bát nemusíte – švihácký spisovatel a detektiv má v tomto romantickém úkonu skvělou praxi, neb byl ženatý už dvakrát. A jak známo, trénink dělá mistra.

Ale co na jeho romantické gesto řekne Kate?

Uvidíte už v úterý od 20.15 na Prima Love v extra vypečeném díle Castla na zabití!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016