Buďte u toho, když tihle šprti změní vizáž!

Šprti se proměnují - Obrázek 2 Foto: Šprti se proměnují - Obrázek 2Foto: archiv Prima Play

Už tu bylo zaměření na zpívání, tancování, přežití ve vile, vědomostní nebo fyzické dovednosti. Co když to ale smícháme dohromady a na jednu stranu barikády dáme rozené geeky a na druhou trochu hloupější, zato ale jedny z nejkrásnějších dívek světa?

Jedinečná reality show, která nemá obdoby, přináší zápolení dvou opravdu výjimečných skupin. Ty pak společně soupeří o to, kdo na konci pozvedne vítězný pohár a 250 tisíc dolarů. Jenže nejde pouze o cenu. Dle slov producentů je to také hodně sociální experiment a je zajímavé vidět, jak se z počítačově zaměřených kluků stávají sociálně oblíbení jedinci, jež nezkazí žádnou zábavu. V proměnách ze žabáků v šarmatní prince jim pak pomáhá skupina krásných dívek, které se mohou zdát hloupé, ale o to víc jsou krásné.

Show postoupila do své další fáze a ze soutěžících už jsou velcí přátelé. Bohužel jsou občas i chvíle, které je od sebe odrazují. Například tentokrát se kluci dostali do rukou profesionálních kadeřnic. Ty se na šprtech pořádně vyřádily a takto to dopadlo.

Celou epizodu z reality show sledujte na portálu Prima Play.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016