Brutální vrah znovu na scéně! A Kůstka je mu v patách!

Sběratelé kostí - stážistka Foto: Sběratelé kostí - stážistkaFoto: archiv Prima

Pořádnou dávku napětí dostanete ve středu na Prima love. Temperance „Kůstka“ Brennanová jde totiž po krku zabijákovi – kanibalovi. Do seriálu se vrací Gorgomon! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte ve středu od 21.15 na Prima love.

Co je zač?

K tomu, že je tahle bestie zpátky, Kůstku dovede nález zavražděné oběti – bez kolenních čéšek. Ty knězi, který kvůli ráně do srdce zemřel zhruba před třemi dny, vrah odborně chirurgicky vyjmul.

Kam povedou stopy?

Rozbíhá se pátrání, které má překvapivé výsledky – vyšetřovatelé se totiž dostanou k sejfu Gorgomona, který by mohl přinést poznatky o tom, jak zabiják své vraždy plánuje a kdo další může být na řadě. Do Gorgomonova myšlení se pokouší „nahlédnout“ třeba i doktor Sweets. Pomůže to?

Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 3 Foto: Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 3Foto: All

Rodinné záležitosti

A aby toho nebylo málo, Kůstka musí opět řešit svého bratra, problematického Russe Brennana. Nejdříve tedy kontaktuje Kůstku jeho partnerka Amy s nemocnou dcerou a otázkou, zda neví, kde se Russ nachází. Kůstka ženě poradí, ať jde pro informace za jejím otcem, a když se Russ opravdu objeví, je shledání znovu celkem dramatické.

A o drama nebude nouze ani během samotného vyšetřování.

Další díl seriálu Sběratelé kostí už ve středu od 21.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Utta Danella: Druhá Eva Foto:
15:45 17:45
31%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016