Božské dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Báječné dorty: svatební postavičky Foto: Báječné dorty: svatební postavičkyFoto: All

Dnes v reality show Božské dorty uvidíte soutěž mezi dalšími americkými cukrárnami o nejlepší dort. Amy Beck Cake Design dělá obrovský dort pro novomanžele. Nechte se inspirovat figurkami na vrcholu svatebních dortů. Nemusí to být jen klasika!

Zatímco na západní straně Chicaga je cukrárna Aliance Bakery, známá výrobou výrazně barevných zakázkových dortů, Amy Beck Cake Design, firma, která vytváří 350 dortů ročně, dostala za úkol upéct dort, který bude pro novomanžele. Nejen to uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima love v reality show Božské dorty!

Cukráři chtějí dort pojmout jako domek na kopci. Homole bude pokrytá jedlými květinami. Velkým oříškem budou právě dvaceticentimetrové figurky novomanželů a jejich dvou psů, kteří budou stát na trávníku před domem. Jak si s tím poradí?

Dort pro televizní show

První cukrárna však nebude mít se zakázkou také na růžích ustláno. Musí stvořit dort pro televizní show, která oslavuje město. Asi metr vysoký a ze sedmi různých prvků. Objeví se na něm stoh místních novin, hot dog se vším, co k němu patří, kus pizzy, medvídě, které zastupuje tři městské sportovní týmy... A cena? Ta se vyšplhá na tři a půl tisíce dolarů.

V chudší části města se nachází vyhlášená cukrárna TipsyCake, kde si mladí manželé nechají vyrobit dort pro novorozence. Půjde o dětskou postýlku o délce 90 cm, naplněnou dorty v podobě plyšových zvířátek...

Svatební figurky? Nemusí to být jen klasika!

Elegantní a krásné... Foto: Pinterest.com

Elegantní a krásné... Foto: Pinterest.com

Svatební figurky si i na českých dortech našly svoje místo. Většinou to byly malinké panenky, které nepatřily mezi jedlé komponenty, teď už je ti nejlepší cukráři dokážou vyrobit tak, že vypadají elegantně a skoro jako živé.

Zatímco se většina novomanželů spokojí s klasikou, tedy ženichem v černém smokingu a elegantní nevěstou v bílém, leckteří chtějí takovou sladkost s vtipem. Jiní si přejí, aby figurky dokázaly vystihnout je samotné. Proto se není čemu divit, že v galerii uvidíte Batmana s Cat woman (brali se nejspíše fanoušci komiksu), nevěstu a ženicha v policejní uniformě (jaké asi budoucí manželé mají povolání?) anebo v podobě postav oblíbeného seriálu...

Sledujte Báječné dorty na Prima love každé pondělí ve 20.15!

Článek

Báječné dorty- koláž nejlepších za rok 2013

To jsou ty nejBáječnější dorty za rok 2013!

Jakákoliv oslava může být záminkou proč si nechat vytvořit u zkušených cukrářů dort. Nejčastěji jsou to svatby a narozeniny. Reality show Báječné dorty vám v pondělí na ...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
71%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016