Božské boty na toto léto, které by nosila Carrie Bradshaw!

Sex ve městě: Carrie a její boty Foto: Sex ve městě: Carrie a její botyFoto: archiv

Carrie Bradshaw si raději místo večeře v předražené džungli jménem New York koupila módní bibli Vogue. Zkrátka proto, že měla pocit, že ji zasytí víc. Děti v Africe by tomu asi nerozumněly, nicméně většina z nás ji tak trochu chápe. Jedna ulítává na kabelkách, Carrie Bradshaw na botách.

"Utratila jsem 40 000 dolarů za boty a nemám kde žít? Vypadá to, že se doslova stanu malou scvrklou stařenou, která žije ve svých botách!"

říká Carrie ve chvíli, kdy ji Aiden pošle smlouvu na vykoupení jejího vlastního bytu. Zatímco ostatní holky mají našetřeno (Charlott na to stačil manžel), ona nemá ani vindru, zatímco si své luxusní střevíčky dává už skoro do kuchyňské trouby (ano, hned vedle svetrů). Carrie prostě má slabost pro krásné boty. Jejím bohem byl návrhář, jehož rukopis poznáte okamžitě.

Ačkoliv to neznamená, že Manolo Blahnik byl do vysílání Sexu ve městě neznámý, Sex ve městě a nezkrotná adorace jeho bot, kterou si pravidelně procházela Carrie Bradshaw, ho proslavila i mezi lidmi, kteří by za jeho jedny jediné střevíčky zaplatili celou svou výplatu. A vemte jed na to, že jeho umělecká díla, která jsou tu od toho, abyste je provětrali, vás zasytí rozhodně víc než stostránkový Vogue.

Carrie boty miluje a s ní i další miliony žen. Podívejte se na povedenou kolekci jaro/léto 2014 těch nejhezčích střevíčků a sandálků. Většina z nich je opravdu od Blahnika, na konci však najdete i levnější kousky. Nemůžeme přeci upadnout do deprese v takový letní den! Carrie Bradshaw by vám je schválila!

Boty, boty, boty. Nechte se překvapit ve fotogalerii:

Článek

Sex ve městě: Carrie v Paříži

Město lásky a sexu pohledem Carrie Bradshaw

Se Sexem ve městě se blížíme do finálního estetického orgasmu, který je zapříčiněn návštěvou Carrie v úžasné Paříži. Novinářka, která postavila celou svou kariéru na Sexu...

Článek

Carriina láska k botám je pověstná

Co mají společného Carrie, Lilly a Penny?

Tři seriály Sex ve městě, Jak jsem poznal vaši matku a Teorie velkého třesku, tři jejich hrdinky Carrie, Lilly a Penny a jejich společná radost i závislost – boty!

Článek

Místo, kde Carrie stráví času nejvíc Foto: hbo.com

Podívejte se do slavného bytu Carrie ze Sexu ve městě!

Když se přestěhovala do New Yorku, místo večeře si koupila Vogue. Zkrátka proto, že měla pocit, že ji zasytí víc. Podívejte se, kde Carrie Bradshaw, úspěšná novinářka ze...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016