Benzínu se vyhla, ale čichá čističe!

Rýma je na zlost Foto: Rýma je na zlostFoto: thinkstock.com

K tomu, aby se člověk začal fixovat na určité rituální činnosti, jak mohou některé z obsesí vypadat, stačí jen určitý impuls. Dokument Nejšílenější úchylky vám ukáží ženu, která je závislá na čichání čističe!

Jillian čichá čistič s vůní borovice

Kdyby si Jillian měla vybrat jednu jedinou vůni, po které by mělo vonět všechno, co by si jen přála, byla by to zaručeně borovice. Takže ji často můžete vidět s mokrým šátkem přes nos. Právě jste se seznámili s její hlavní závislostí, a to je závislost na čisticích prostředcích s borovicovou vůní.

Často si nakape čistič na šátek nebo smíchá čistič s horkou vodou a napařuje se. Někdy cítí v dutinách pálení, což by ji mělo varovat, ale borovicové vůně se vzdát nehodlá. Bývalý manžel a současný spolubydlící Jarrod je nucen vůni čističe dýchat také, neboť je v celém domě. Je mu to nepříjemné. Podařilo se mu uprosit Jillian, aby navštívila specialistu.

Jillian navštívila doktora Michaela Pizzutoa na oddělení ORL, který odhalil poškození sliznic. Vyděsil ji natolik, že čichání omezila.

Scott miluje zvířata. Mrtvá.
Scottovi je pouhých čtyřicet let, přesto se neustále nutkavě rád potýká se smrtí. Když se mu jednou ztratil jeho oblíbený domácí mazlíček, šel ho hledat. Bezvládné mrtvé tělo svojí labradorky našel přejeté u silnice. Tenkrát odklidil zvířecí mrtvolu poprvé. Od té doby čím dál častěji pociťoval nutkavou potřebu to dělat zas a znova.

Scott začal zvířata sbírat v roce 1999 – od chvíle, co mu přejeli psa. Dnes se z této neškodné práce, která je pro něj velmi citlivá, protože Scott miluje zvířata, stala závislost. Tento Američan se dopracoval k tomu, že přejetá zvířata odklízí šest hodin denně. "Prostě nesnesu pohled na mrtvé zvíře," vysvětluje. Jenže jeho posedlost má vliv i na jeho sociální život – ten se rovná nule. Během odklízení mrtvolek se totiž logicky Scott neustále "koupe" v těch nejčernějších myšlenkách na smrt. Vidět tak život optimisticky ve světlých barvách je pro něj kvůli jeho závislosti prakticky nemožné...

Nejšílenější úchylky a vycpávání zvířatNejšílenější úchylky a vycpávání zvířat

Scott není sám, jedna dívka z Nejšílenějších úchylek byla pro změnu závislá na preparování zvířat

Jak dopadl pesimistický Scott a jeho sociální život? To uvidíte na Prima love ve čtvrtek ve 20.15!

Článek

Nejšílenější úchylky – solárko

To jsou úchylky! Žena se opaluje 10 hodin týdně

Nejšílenější úchylky v sobotu v 18.55 na Prima love ukážou neuvěřitelně nebezpečnou závislost Z ženy, která se opaluje deset hodin týdně v soláriu se však v Americe stává ...

Článek

Tohle má být sex? Foto: archiv Prima

Miluje se se svým autem a šnupe pudr. To jsou Nejšílenější úchylky na Love!

Určitě to každá dobře známe – říkají jim ženským jménem, opečovávají je a tráví s nimi každou volnou minutu. Kdo s kým? Přece muži se svými auty! Ale že by s nimi měli sex ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016