Barney Stinson: Zábavný sukničkář s překvapivou minulostí

Barney - Suit Up party 2 Foto: Barney - Suit Up party 2Foto: All

Fenomenální Barney Stinson. Charakter brilantně ztvárněný Neilem Patrickem Harrisem už v prvních sériích začal žít tak trochu svým vlastním životem. A jeho charisma i hlášky přitáhly k seriálu nemálo nových fanoušků. Co tuto populární postavu nejvíc charakterizuje?

Jak jsem poznal vaši matku ve čtvrtek od 18.50 a 19.20 na Prima love.

Suit up!

Tak tato hláška vystihuje Barneyho image dokonale. Nejstarší chlapík (alespoň podle věku Neila Patricka Harrise) z party v Jak jsem poznal vaši matku totiž nedá bez saka ani ránu. Ovšem má to svůj důvod. Ač se to zná podivné, Barney býval idealistický mladík, který se chtěl přidal k mírovým sborům – když ho však jeho tehdejší přítelkyně poslala k vodě kvůli týpkovi v saku, nastartovala sled událostí, díky nimž se Barney stal tím čím je – sukničkářem v dokonale padnoucím obleku, který touží mít vše a každého pod kontrolou.

Barney Foto: BarneyFoto: All

Tak trochu psycho

Sám Neil Patrick Harris k Barneyho postavě kdysi poznamenal, že rád(a) vytváří bláznivé situace a pak jen sleduje, kam se vše řítí. Ostatně Ted Mosby Barneyho označil za vysoce funkčního sociopata – a to jsou dobří kamarádi. Pravdou je, že vedle Lily je Barney další postavou, která ráda a dobře manipuluje se svým okolím. A jeho některé, jakkoliv morálně sporné počiny je očima diváka radost – a zábava – sledovat.

Vlastní pravidla

Ačkoliv se zdá, že je Barney jen okouzlující, lehkomyslný a nevázaný bastard, nějaká pravidla má. Řídí se totiž "knihou" vlastních pravidel Bro Code. A podle jednoho z tvůrců seriálu Craiga Thomase není Barney tím, čím se zdá na první pohled být – autor ho označil za křehkou postavu, která se bojí samoty a chce jen, aby ho lidi měli rádi, aby byl pro někoho důležitý a jeho slovo mělo váhu. A rozhodně není na škodu prozradit, že Barneyho vývoj v seriálu bude ještě pořádně překvapivý!

Máte rádi Barneyho, nebo jsou vám bližší spíš jiné postavy?

Jak jsem poznal vaši matku ve čtvrtek od 18.50 a 19.20 na Prima love!

Článek

Jak jsem poznal vaši matku Foto:

Všechny Barneyho hlášky najdete v jednom videu!

Barney Stinston, okrasa dámských ložnic. Miluje svádění žen a nadevše miluje nošení obleku. Slovo boží si bere nadarmo do pusy asi tak stokrát denně. Nikoho tak nemůže...

 

Článek

Jak jsem poznal vaši matku Foto:

Poznejte svoji matku – nebo spíš Barneyho, Teda, Robin...

Seriál Jak jsem poznal vaši matku už je v plném proudu, ale cesta Teda Mosbyho k jeho vyvolené a matce jeho dětí je teprve na začátku. Pojďte se vydat s Primou love do...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dobrá manželka Foto:
12:55 13:50
39%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016