Báječné dorty vám představí jednu z nejlepších cukráren Ameriky!

Báječné dorty Foto: Báječné dortyFoto: All

Reality show Báječné dorty ukáže další dílo cukrárny, která patří mezi nejlepší v Americe. Specializuje se sice na svatební dorty, ale dnes na Prima love ve 20.05 v ní budou péct 60kilový dort na narozeniny!

Inticing Creations je cukrárna, která už funguje několik let. Vlastní ji žena havajského původu, Kelly Zuball, která sice začínala jako malá holčička u sporáku a pečicí trouby, ale jako starší zběhla k výtvarnému umění. Její hlavní doménou bylo sochařství, foukání a malování skla. Jak se sami přesvědčíte, cit k estetice a hlavně výtvarná praxe se v dortech ukazuje jako velké plus!

Toto pondělí chystají dort pro stálou klientku, jejíž dcera bude slavit narozeniny. Domluví se na kombinaci tématu princezny a čajové soupravy. Dort bude šestipatrový, vysoký jako oslavenkyně – 90 cm. A vážit bude přes 60 kg. Použijí dvě příchutě: čokoládovou a borůvkovou. A cena? Pouze 1300 dolarů.

Jasmine Rea Bakery je cukrářství pro bohémy!

V další části Báječných dortů uvidíte jinou skvělou cukrárnu. V Jasmine Rae Bakery dělají dorty jako umění, proto je vyhledávají hlavně lidé z bohémské komunity. V dnešním díle jsou klienty organizátoři festivalu Shakespeare v parku. Návrh dortu vychází ze známého Shakespearova citátu: „Celý svět je divadlo.“ Bude připomínat starý pokojový glóbus o průměru 60 cm.

Dost velký na to, aby nakrmil 200 hostů. Příchuť bude čokoládová s máslovým krémem, rozmarýnem a pivem.

Fleur de Lisa je cukrárna severně od San Franciska. Od roku 2003 tu pro místní vinaře navrhují neuvěřitelné svatební dorty. Téma toho dnešního je Marie Antoinetta a její život v lese. Po ochutnání si klienti vyberou kávovou, malinovou, karamelovou a jahodovou příchuť. Dort bude mít sedm pater...

Podívejte se na pondělní díl reality show Báječné dorty na Prima love ve 20.05!

Článek

Báječné dorty- koláž nejlepších za rok 2013

To jsou ty nejBáječnější dorty za rok 2013!

Jakákoliv oslava může být záminkou proč si nechat vytvořit u zkušených cukrářů dort. Nejčastěji jsou to svatby a narozeniny. Reality show Báječné dorty vám v pondělí na ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016