Americká hvězda ze seriálu Zločiny ze sousedství je v Evropě!

Na velký zimní výlet si vyjela, nebo spíš vylétla představitelka Annabeth Chase, kanadská herečka Jennifer Finnigan. Sympatická blondýnka si to střihla na starý kontinent! Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Má sportovec na svědomí vraždu?

Zatímco Jennifer Finnigan si užívala, její Annabeth Chase se v pátečním díle zprotiví i baseball. Stojí totiž proti slavnému a sebejistému sportovci, který je podezřelý z vraždy své milenky… Ovšem zdá se, že z kvůli jeho postavení na něj nikdo nemůže!

Radovala se mezi kanály

Jenn si se svým mužem vyrazili do Nizozemí – a zamilovali se do Amsterdamu. Což ovšem u města proslaveného romantickými kanály a mraky kol není zas tak těžké.

Zločiny ze sousedství - Jennifer v Amsterdamu na lodi Foto: Zločiny ze sousedství - Jennifer v Amsterdamu na lodiFoto: Instagram.com

Zvlášť když si vychutnáte romantickou, partnerskou vyjížďku na lodi. Nebo procházku městem s nádherným koloritem a nakonec všechno to krásné zakončíte ne v coffee shopu, ale ve fajnovém baru na skleničce.

Zločiny ze sousedství - na řece Foto: Zločiny ze sousedství - na řeceFoto: Instagram.com

Představitelka seriálu Zločiny ze sousedství zkrátka umí užívat života plnými doušky. Vždyť celé Vánoce strávila se svým manželem na Kubě a Instagram bombardovala dokonalými fotkami z různobarevné země Fidela Castra. Podívejte se na nádhernou barevnou fotogalerii.

Uvidíte v dalším dílu seriálu Zločinu ze sousedství v pátek od 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVDávné tajemství Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.10
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVBlbec k večeři Foto:
20.15
DNES V TVV mysli vraha Foto:
22.05
DNES V TVDen poté Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.45

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016