8. řada Castla v úterý přivítá i nové postavy!

Castle na zabití - osmá řada Foto: Castle na zabití - osmá řadaFoto: ABC

Jaká bude premiéra osmé série oblíbeného Castla na zabití? Naruší Katinu a Richardovu romanci nová nabídka práce? Můžeme očekávat milostný trojúhelník? Máme pro vás pár informací, které se týkají osmé řady.

První díl premiérové osmé řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Primě LOVE.

Bylo by asi trochu naivní očekávat, že osmá řada, jak to mají tvůrci Castla ve zvyku, bude v poklidu. Rozhodně nebude, protože Kate čeká velká změna v práci – stává se kapitánkou. A ani první díl fanouškům tohoto seriálu rozhodně nic neulehčí...

Zmizelá Kate a boj o život Castla

V baru je muž a přisedne si k němu žena. Že by začátek milostného příběhu? Ani náhodou. Dotyčná totiž do chlápka vrazí nůž a prchne. Tenhle večer se opravdu nevydařil… Zato den Castla a Beckettové je vynikající. Kate povýšila na kapitánku a navíc od Richarda dostala parádní náramek. Když si odskočí na schůzi vedení, tak Castle netuší, že svou ženu doma večer už neuvidí.

Castle na zabití - 7. řada Foto: Castle na zabití - 7. řadaFoto: archiv Prima

Pořádně mu totiž zatrne poté, co na stanici dorazí hlášení o trojnásobné vraždě v divadle. Když dorazí s kolegy na místo činu, najde v krvi náramek, který ten den věnoval své ženě. Kate zmizela beze stopy. A to ještě Castle netuší, že i jemu půjde velice brzy o krk.

Milostný trojúhelník nečekejte

Autoři seriálu se nechali slyšet, že diváci ani v osmé řadě rozhodně nepřijdou o milovanou dvojici Richard–Kate, jsou si totiž správně vědomi, že na těchto dvou charakterech celá televizní show stojí a padá. "Vztah Richarda a Kate je DNA celého seriálu, proto rozhodně nečekejte žádné milostné trojúhelníky, diváci už od začátku vědí, že ti dva se milují, jejich vztah je stabilní jednotkou," vysvětluje producent Terence Paul Winter.

Castle na zabití - nová postava Vikram Singh Foto: Castle na zabití - nová postava Vikram SinghFoto: ABC

Nové postavy

Alexi Hawley, jedna z dalších producentek, slibuje, že ani příchod nové postavy neohrozí lásku těch dvou. Do policejního týmu totiž přibude ženská návštěva ze Scottland Yardu Hayley Vargas (Toks Olagundoye), ale i nový technický analytik Vikram Singh (Sunkrish Bala).

Více uvidíte v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Dobrá manželka Foto:
12:55 13:50
12%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016