7 zajímavostí o Sexu ve městě

Opravdu si myslíte, že se jedná o realitu?  Foto: Opravdu si myslíte, že se jedná o realitu? Foto: twitter

Sex ve městě je televizní fenomén, který nejenže všem na plná ústa (a pěkně popisně) sdělil, že i ženy si samy řídí sexuální život, ale přinesl též čtveřici svérázných hrdinek, jejichž představitelky učinil hvězdami. Než si dáte další díl, mrkněte na pár zajímavostí o kultovní sérii.

Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte ve čtvrtek ve 22.35 na Prima love.

Sex ve městě odhalil i staronové talenty

V seriálu se během doby jeho trvání objevila řada hostujících hvězd z různých odvětví. Účinkoval tu například Jon Bon Jovi, David Duchovny, Vince Vaughn či další sexy týpek Bradley Cooper. Sami sebe ztvárnili třeba zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner, herec Matthew McConaughey či Donald Trump.

Cenzura

To, že seriál byl ve své době velkým překvapením, naznačuje i to, že některé televize vystřihávaly jisté choulostivé scény – což se vzhledem k tomu, jak důležitý sex a téma sexuality v seriálu je, jeví jako velice absurdní. HBO, odkud Sex ve městě vzešel, však nevystřihla nic:)

Na zdraví!

Seriál masivně proslavil koktejl Cosmopolitan. Populární pití je namíchané z citronové vodky, pomerančového likéru, brusinkového džusu a dochucené limetkou a plátkem pomerančové kůry. Jo a nezapomeňte na led samozřejmě!

Lara místo Carrie?

Postavu Carrie Bradshaw měla původně ztvárnit Lara Flynn Boyle (Twin Peaks). Nicméně nakonec ji odmítla, neboť nevěřila v úspěch seriálu. Nemilé. Nicméně i Kim Catrall odmítla dvakrát postavu Samanthy, než byla (naštěstí) přesvědčena, že ji má vzít.

Tajemný Božský

Ačkoliv Carrie potká pana Božského už v prvním díle, po celou dobu diváci nevědí, jak se hrdinčin osudový muž skutečně jmenuje. Tajemství je prolomeno až v posledním díle seriálu:)

Brunetka, nebo blondýna?

Carrie měla být původně brunetka, nakonec se však o tom, že bude blond rozhodlo až den před natáčením. Důvod? Aby se více podobala autorce předlohy, knihy novinových sloupků, Candace Bushnell. Představitelka Mirandy Cynthia Nixon je zas v seriálu nabarvená na zrzavo. Ve skutečnosti je totiž blondýnka.

Sukně za pakatel

Baletní sukýnku, kterou proslavila Carrie v úvodní znělce, herečka ve skutečnosti koupila v sekáči za pouhých pět dolarů.

Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte ve čtvrtek ve 22.35 na Prima love.

Článek

Legendární Pan Božský v plné síle Foto:

WOW. Neuvěříte, co řekl Božský o Carrie ze Sexu ve městě

Všechny fanynky Sexu ve městě by teď měly přestat číst. Pan Božský zas tak boží není.

Článek

Sex ve městě: Zamilovaná Samantha a Richard Foto:

Deset věcí, které dělá zamilovaná Samantha ze Sexu ve městě

Sex ve městě by byl bez Samanthy Jonesové jako Vánoce bez stromečku. Samantha je vtipná ozdoba seriálu, Samantha je žena, které se všichni muži bojí, protože jim příliš...

Článek

Sex ve městě: Samantha Foto:

Jen pro zletilé! Hlášky Samanthy Jones

Samantha Jones je odbornice na veřejné vztahy, hlavně ty milostné, seznamte se. Samantha je tou nejnemravnější postavou Sexu ve městě, ale i všech ženských seriálů vůbec....

 

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
87%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016