6 věcí, které o ní nevíte, prozrazuje sama hvězda Rizzoli & Isles

Rizzoli a Isles - Angie Harmon Foto: Rizzoli a Isles - Angie HarmonFoto: Instagram.com

Angie Harmon můžete pravidelně sledovat v americké krimi Rizzoli & Isles. Hvězda seriálu na sebe do časopisu US Weekly prozradila několik osobních věcí, o kterých nemůžou tušit ani ti nejzarytější fanoušci. Tak se na to podíváme.

Když jsme u faktů o oblíbené herečce Angie Harmon, měli bychom se pozastavit už jen u jména jedné z hlavních představitelek Rizzoli & Isles. Nikdo jí totiž na place neosloví jinak než Angie, média o ní píší stejně. Angie Harmon není však úplné jméno, které herečka používá. Brunetka má v občanském průkazu zapsáno jméno Angela Michelle Harmon.

Což je jeden malý detail, ale sama herečka se rozhodla o sobě prozradit fanouškům co nejvíce. A tak ji můžete sledovat na Instagramu, kam pilně postuje momentky ze svého života (a to i rodinného!). Harmon se tentokrát rozhodla spolupracovat i s časopisem US Weekly a prozradila o sobě několik malých detailů, o kterých netuší třeba ani její blízké okolí...
Můžeme začít?

Nejoblíbenější seriál, seriálové hvězdy
Její nejoblíbenějším seriálem je Family Guy.

Osvětlení v letadlech
Miluje osvětlení v letadlech. Možná na selfie? O tom už se Angie nerozepsala...


Fit modelka
Bývala jako fit modelka pro Michaela Korse. Být fit modelkou znamená, že stojíte nehnutě dvanáct až šestnáct hodin a necháte na sebe vysloveně šít nadcházející kolekci.

Botox?
Nikdy neměla botox.

Žádost o ruku před kamerami
Její manžel, bývalý NHL hráč Jason Sehorn, ji požádal o ruku během živého přenosu Late night show Jaye Lena, což je slavnější obdoba Show Jana Krause.

Stísněné prostory
Menší prostory a výtahy rozhodně nejsou nic pro Angie Harmon. Přiznala, že je klaustrofobička.

S dalšími detaily ze života herečky z Rizzoli & Isles se s vámi podělíme příště. Americkou krimi můžete sledovat každý čtvrtek ve 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016