5 zajímavostí o představitelce Matky. Co má společného s českou kotlinou?

Jak jsem poznal vaši matku - matka Foto: Jak jsem poznal vaši matku - matkaFoto: archiv Prima

Naprosto speciální díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku vás čeká ve středu odpoledne. Je totiž celý věnován matce Tedových dětí! Než si pustíte telku a dozvíte se životní příběh této veledůležité dámy, mrkněte na pár zajímavostí o její představitelce Cristin Millioti.

 

Divadelní hvězda

Devětadvacetiletá Američanka je protřelou divadelní herečkou. Na prknech, která znamenají svět, se pohybuje odmala a nevynechala ani legendární Broadway. Ostatně divadlo ji netradičním způsobem tak trochu spojuje s Českem.

Tony Awards za muzikál

Cristin totiž krom jiného zabodovala v hudebním představení Once vycházejícím ze slavného nezávislého snímku Ira Glena Hansarda a Češky Markéty Irglové. Cristin v muzikálu vystupovala mezi léty 2011 až 2013 a právě za tento počin získala prestižní Tony Awards! Klobouk dolů! Mimochodem právě její muzikálnost hrála roli při obsazování Matky – ta je totiž v seriálu hudebně nadaná.

Jak jsem poznal vaši matku - Cristin milioti Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Cristin miliotiFoto: archiv Prima

Kontroverze

Nicméně právě obsazení Millioti nevzbudilo u řady fanoušků pochvalné reakce a dá se říct, že pro některé byla i (mírným) zklamáním – představovali si totiž v roli tak zásadní osoby, jakou Matka v ději je, prostě někoho známějšího. A Cristin, byť nadaná a sympatická, se tak některým zřejmě zdála třeba po Jennifer Lopez nebo Jennifer Morrison příliš „obyčejná“. Co vy na to?

Leova kočka

Cristin přitom v té době však už v televizi úplným nováčkem nebyla – měla za sebou účinkování v populárním seriálu Rodina Sopránů nebo v Dobré manželce. A nedávno ji potkala větší role v hollywoodském filmu – ztvárnila totiž první manželku hlavního hrdiny ve velkofilmu Vlk z Wall Street. Je dobrá a neskutečně jí to tam sluší. To vypadá na pěkně našlápnutou kariéru!

Líbí se vám Cristin jako Matka?

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku věnovaný speciálně Matce uvidíte ve středu od 19.25 na Prima love.

Článek

Marshall - Jak jsem poznal vaši matku Foto:

Polovina sladkého páru. 7 věcí, které nevíte o Marshallovi

Marshall je prostě sympaťák. Věrného a zábavného přítele, a později i manžela Lily, je prostě nemožné nesnášet. Než s ním a jeho přáteli strávíte další zábavný podvečer,...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
75%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016