5 věcí, které nevíte o krásné Italce ze seriálu Bez hranic

Eva Vittoria bude v přestrojení Foto: Eva Vittoria bude v přestrojeníFoto: archiv

Tým v seriálu Bez hranic má na dosah velký úspěch – zločinec Genovese míří do vězení Mezinárodního soudu. Jenže Genovese drží trumf, kvůli němuž hrozí, že veškerá práce přijde nazmar. A Eva Vittoria se tak vydává do utajení, aby zjistila víc o tom, kam kontakty zločince sahají.

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love. Poznejte společně s námi, kdo bude vyšetřovat případ mezinárodního zločince, aby se dostal tam, kam patří. Genovese má však mocné prsty propletené celou společností. Dostane se mladá "policistka" v utajení do jeho spárů?

Mrkněte na pár informací o této postavě. Její osud je řádné drama!

Konec jednoho snu

Eva je šarmantní Italka, která svého času žila skvělý život – do doby, než jí oba rodiče zahynuli při výbuchu auta. Dívka se později dozvěděla, že se její otec zapletl s mafiány. A pustila se do boje s podsvětím.

Drsná holka

Navzdory svému mládí je Eva už zkušenou veteránkou z boje proti italské mafii. Pokud jde o její práci v týmu, je pak specialistkou na operace týkající se potírání vyděračů, praní špinavých peněz, obchodu s drogami i nelegální migrace.

Bez hranic - Eva Vittoria Foto: Bez hranic - Eva VittoriaFoto: archiv

Není policistka, ale...

A malá zajímavost. Eva jako jediná v týmu nepochází původně z policejní jednotky, ale z armády.

Šikovná dáma

Tak trochu dobrodružný život, i když v mnohem příjemnějším slova smyslu, má i Evina představitelka Gabriella Pession. Gabriella se totiž narodila v roce 1977 na Floridě a později procestovala slušný kus světa. Už v šesti letech se s matkou přestěhovala do Itálie, věnovala se krasobruslení i baletu, našlápnutou sportovní kariéru jí však v 15 zhatila nehoda. Tanec ale zbožňuje dodnes.

Herectví i filozofie

Po životním zvratu tahle šarmantní Italka odjela do Austrálie, kde studovala a pilovala angličtinu (mimochodem krom ní a italštiny se domluví ještě španělsky a německy). Hrát začala po návratu do Itálie, kde však také začala chodit na univerzitu. Konkrétně na obory filozofie a humanitní studia. Kromě seriálu Bez hranic a rolí v řadě italských produkcí jste tuhle dámu mohli vidět třeba ve španělském historickém dramatu 13 růží.

Eva Vittoria s policejním kolegou Foto: Eva Vittoria s policejním kolegouFoto: archiv

A občas si zapózuje i jako modelka. V roce 2009 například pro italskou mutaci časopisu Playboy.

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016