5 ponaučení pro život z Myšlenek zločince

Speciální jednotka FBI spolu pracuje už více než deset let. Jedná se o největší profesionály na světě, a tak je na čase se od nich něco naučit. Jejich pravidla se totiž dají využít i v našich životech obyčejných smrtelníků.

Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Primě LOVE. Můžete se těšit na další bryskní akci speciální jednotky FBI v nedořešeném případu, s kterým si místní policisté neví rady.

Agenti speciálního týmu FBI odlétají na Floridu, kde došlo k brutální vraždě ženy, kterou pachatel oblékl do dresu roztleskávačky… Jak si s tím poradí speciální tým? To uvidíte už v pondělí večer.

Pravidla z Myšlenek zločince dokážete použít i vy! Máme pro vás pár nápadů inspirovaných právě jimi...

1) Podporujte svůj tým

V týmu je síla. Každý z nich zná svoje přednosti a svoje slabosti, proto spolupracují tak dobře. Klíčem k úspěchu je i podpora kolegů. I když si z nich můžete dělat legraci jako Derek z dr. Reida, ve vážných chvílích se musíte podporovat navzájem.

Myšlenky zločince - malý Henry - Obrázek 2 Foto: Myšlenky zločince - malý Henry - Obrázek 2Foto: archiv Prima/ CBS

2) Nabídněte svou podporu

Ne vždycky je všechno tak, jak by mělo být. A během těch nejhorších časů každý člověk ocení to, kdy může někoho obejmout. Vzpomínáte na přátelství A.J. a Reida?

Už za mlada se Shemar mohl pochlubit dokonalou figurou Foto: Už za mlada se Shemar mohl pochlubit dokonalou figurouFoto: All

3) Nezapomínejte na fitness

Když je vaše tělo nemocné, stoprocentně pracovat nemůže ani vaše psychika, proto speciální jednotka nezapomíná ani na pravidelný pohyb. Derek Morgan by mohl vyprávět.

Postavy myšlenky zločince - Obrázek 6 Foto: Postavy myšlenky zločince - Obrázek 6Foto: All

4) Naučte se vařit

Být soběstačný v životě je základ. Proto by každý měl umět alespoň jeden recept uvařit. Hlad neobalamutíte, David Rossi o tom ví své.

5) Naučte se relaxovat

Během náročných úkolů v práci (a to nejspíš neřešíte vraždy po celé Americe) je nutné nezapomenout na odpočinek. Naučte se relaxovat sami a s přáteli tak, jak to občas dělá speciální tým z Myšlenek zločince. U vína a jídla!

Myšlenky zločince uvidíte na Primě LOVE každé pondělí ve 20.15.

 

 
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016