5 perliček o zrzce Alyson Hannigan z Jak jsem poznal vaši matku!

Jak jsem poznal vaši matku (HIMYM) - Lily Foto: Jak jsem poznal vaši matku (HIMYM) - LilyFoto: All

Alyson Hannigan je jako Lily Aldrin prostě supercool. Než si vychutnáte díly seriálu, kde tak zazářila, mrkněte na pár zajímavostí o této hvězdné zrzce. Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte ve středu v 19.20 a 19.50 na Prima love.

Měla stalkera

S pořádnou patálií se Alyson musela vypořádat před pár lety. Jistý John Hobbes ji totiž na přelomu roku 2012/13 posílal výhrůžné zprávy přes internet! Slovně napadal jak herečku, tak i její rodinu a Alyson se dokonce bála o vlastní život i bezpečnost svých blízkých. Nakonec zasáhl už v zimě 2013 soud a Alyson i jejímu manželovi Alexisovi se ulevilo.

Má superschopnost

Umí něco, co zvládá málokdo… Zavázat si tkaničky nohama. Alyson to komentuje tím, že má prostě šikovné prsty a zvlášť při výchově dětí je to schopnost k nezaplacení.

Jak jsem poznal vaši matku - Lily  Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Lily Foto: archiv Prima

 

Nesnáší cigára

Alyson je vskutku militantní odpůrkyně kouření. Pokud ji někdy potkáte a budete ji chtít oslovit, típněte radši nenápadně cigaretu a dejte si žvejku.

Chodila s bubeníkem Mansona


Už dvanáctý rok je Alyson provdaná za herce Alexise Denisofa. Předtím však randila třeba s Ginger Fish – extravagantním bývalým bubeníkem kapely Marylina Mansona. Nutno podotknout, že při pohledu na Alexise je jasné, že herečka si na jeden typ chlapa zřejmě nepotrpí. Alespoň co do vzhledu.

Je to psycholožka

Alyson není jen herečka – získala totiž bakalářský titul z jiného oboru. Konkrétně z psychologie. Studovala na California State University v Northridge. Ne že by neměla na kontě řadu fajnových rolí, ovšem vzdělání se prostě hodí. Pro jistotu.

Další díl seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte ve středu v 19.20 a 19.50 na Prima love.

Článek

Jak jsem poznal vaši matku - Obrázek 5  Foto:

Hvězda ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku promluvila o svém boji s rakovinou

Překvapivou informaci nedávno sdělila hvězda seriálu Jak jsem potkal vaši matku. Herečka Cobie Smulders alias seriálová Robin Scherbatsky prozradila, že překonala vážnou...

Článek

Alyson Hannigan a její manžel Foto:

Hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku se vdala dvakrát za stejného muže!

Krásná zrzka ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku má stejně jako v seriálu štěstí na chlapy. Svůj slib, který si se svým manželem už před deseti lety dali, si znovu...


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (13)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
9%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016