4 nejlepší filmové chůvy, které nosí kalhoty

Tátu v sukni si zahrál Robin Williams Foto: Tátu v sukni si zahrál Robin WilliamsFoto: archiv

Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!

V neděli na Prima LOVE ve 20.15 uvidíte snímek Dokonalá chůva. My jsme se zaměřili na ty nejlepší a nejslavnější chůvy z filmu:

Třou bídu s nouzí, ale ve filmu vydělají balíky peněz.

Ačkoliv profese chův a au-pair jsou poměrně častou obživou hlavně v západním světě, jejich platy jsou mizivé. A přitom nám vychovávají budoucí generace. Zato hollywoodští herci a herečky za svoje role chův inkasují miliony. A není se čemu divit, protože filmové komedie na toto téma jsou většinou naprosto výborné!

To dokázal hlavně Táta v sukni a Robin Williams!

Táta v sukni Foto: archiv

Táta v sukni. Foto: archiv

 

Robin Williams si tuto roli už nikdy neodpáře, protože dokázal s grácii sehrát komedii muže v sukni a ještě k tomu muže, který se vydává za důchodkyni, jejíž poslání je srovnat ty malé haranty, kteří dokážou z ničeho vytvořit peklo na zemi. Perličkou je, že ti haranti jsou jeho vlastní děti. Aby s nimi mohl trávit více času, rozhodne na sebe pravidelně patlat tuny laku a nátěru, aby vypadal jako ta správná krotitelka divokých dítek. Táta v sukni tak dokonce hraje i na notu genderové nerovnosti a upozorňuje na nulová práva otců v oblasti výchovy!

Terminátor ve školce

Policejt ze školky Foto: archiv

Policejt ze školky. Foto: archiv

Dobře, Arnold opravdu není klasickou chůvou, kterou byste si pro svá úžasná dítka přáli. V každém případě se žádný rodič nemusel obávat, že by děti neuměl srovnat. A to k tomu nemusí použít ani svoji hvězdnou hlášku: Hasta la vista, baby. Policajt ze školky prostě dokáže učit vaše děti a k tomu ještě pozabíjet pár psychopatů. Ideální pro děti, které postrádají mužské vzory.

Dustin Hoffman se stane otcem ze dne na den

Kramer vs. Kramerová Foto: Kramer vs. KramerováFoto: Photo © Columbia Pictures Corporation

Když Dustina Hoffmana opustí nejúžasnější Meryl Streepová, zůstane na svého syna ve filmu Kramer vs. Kramerová úplně sám. Jenže v jeho případě je to úplně stejné, jako by Marťanovi strčili dítě do náručí a řekli: "Postarej se". Dustinova totální neznalost, jak se postarat o malé dítě, když je na vrcholné pozici televizního producenta, ho v podstatě zachrání od toho, aby se zhroutil. Ale za pár dní si k synovi vytvoří vztah, jaký si otcové (věčně v práci) nevytvoří třeba nikdy.

Další policajt si tentokrát zakládá vlastní školku

Bláznivá školka Foto: archiv

Eddie Murphy si zahrál také jednoho bláznivého policajta, nicméně jeho role jsou opravdu různé, a proto se nemůžete divit, že se ve filmu Bláznivá školka stal i chůvou. Když si dva muži otevřou privátní školku, jak to asi může vypadat? Je to chaos, ale děti se mají jako v ráji!

V neděli uvidíte Tajemnou chůvu v trochu jiném žánru, ale rozhodně stojí za to. Na Prima LOVE ve 20.15!

Článek

Hříšný tanec Foto:

10 nejlepších momentů Patricka Swayzeho!

Stačí jeden film a Patrick Swayze prostě navždy dobude ženská srdce. Nechte unést těmi nejlepšími filmovými momenty Patricka Swayzeho. Právě teď.
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
75%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016