4 nejhorší filmoví sousedi vůbec!

Sousedi 2 Foto: Sousedi 2Foto: All

Klepání koštětem na strop nebo hlasité romantické projevy za zdí. Máme je všichni, známe to všichni. Sousedi umí být leckdy pěkně otravní! Našli jsme vám 4 nejhorší filmové sousedy vůbec. Určitě se nemáte tak špatně.

V neděli na Prima LOVE uvidíte americký horor Stupnice strachu. O čem snímek je? O lidských bludech a samozřejmě strachu.

Mladí manželé se stěhují na bezpečnější místo. V jejich bývalém bydlišti byla totiž žena přepadena a následky stále nese velmi těžce. Jenže ne všichni noví sousedé jsou přátelští… Těšte se na neděli ve 20.15 na Prima LOVE.

Všichni s nimi máme zkušenosti. Sousedi totiž tak trochu sdílejí i náš život, stejně jako my sdílíme ten jejich. A bohužel o sobě víme třeba i to, co bychom vědět nemuseli. Zdi jsou někdy však neúsprosné.  

1) Baba na zabití

Drew a Ben Foto: Drew a BenFoto: All

Ben Stiller a Drew Barrymore konečně objevili svůj vysněný byt. Netuší však, že babička, jež bydlí nad nimi, je zosobněním pekla. Manželé tak začínají splácet krutou daň za úžasný byt... Film režíroval Danny De Vitto.

2) Smrt krásných panen

Smrt panen Foto: Smrt panenFoto: All

Éterická a tajemná story o sousedech, kteří měli krásné dcery. Mladý teenager však objevuje důvody a důsledky sebevražd všech pěti nádherných sester, které bydlí v jeho ulici. Snímkem začala svou úspěšnou kariéru režisérka Sofia Coppola.

3) Sexbomba od vedle

Sexbomba od vedle Foto: Sexbomba od vedleFoto: All

Osmnáctiletý Matthew Kidman (Emile Hirsch) je normální mladík, který doposud pořádně nežil. Pak se ale zamiloval do své nové sousedky, krásné a zdánlivě nevinné Danielle (Elisha Cuthbert). Když Matthew zjistí, že perfektní "sexbomba od vedle" je někdejší pornohvězda, jeho křehká existence se otřese v základech. Pubertální sen stane se skutečností!

4) Sousedi (2)

Sousedi 2 Foto: Sousedi 2Foto: All

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří nebezpečí. Komedie má i úspěšné pokračování.

Sledujte v neděli ve 20.15 horor Stupnice strachu.

Uložit

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
22:20 23:40
29%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016