4 filmové ženy, které se nebojí žít Život naplno!

Pod toskánským sluncem - buďte krásná Foto: Pod toskánským sluncem - buďte krásnáFoto: All

Ženy, které se nebojí a rozhodnou se obrátit svůj život vzhůru nohama, jsou největší inspirací. V neděli na LOVE uvidíte ve 20.15 snímek Život naplno, ale máme pro vás i další filmové ženy, jež se nebojí změnit život ze dne na den. Inspirujte se s námi!

Nedělní večer na Primě LOVE bude plný romantiky, ale také nových začátků. To uvidíte ve snímku Život naplno v neděli ve 20.15!

Rakovina, která změní naprosto všechno

Emily Marshallová měla talent a ambice stát se zpěvačkou nebo skladatelkou, ale místo toho se rozhodla vzít si za manžela Brada a spolu s ním vychovat dvě děti. Nyní je Emily zaneprázdněnou matkou čtrnáctileté Melissy a desetiletého Bena a středoškolskou učitelkou hudby. Jednoho dne je šokovaná zjištěním, že má rakovinu prsu.

Život naplno Foto: Život naplnoFoto: All

Prakticky přes noc se její život změní nepředstavitelným způsobem. Najednou musí čelit obtížným vedlejším důsledkům léčby, emocím a spoléhat na pomoc rodiny, zatímco pokračuje s výukou na škole. Emily však také získá nečekanou inspiraci a zcela nový pohled na život. Noví přátelé ji povzbuzují, aby se probudila, přestala životem proplouvat jak náměsíčná, aby začala znovu bojovat a dala šanci svým dávno zapomenutým ambicím.

Žen, které začínají nový život, není ve filmu nikdy dost. Podívejte se na ty nejlepší:

Thelma a Louise

Jedna otrávená životem, druhá oběť domácího násilí. Nešťastná náhoda jim dokonale změní životy. Obě dvě ženy středního věku se rozhodnou žít život na plné obrátky. Ačkoliv trochu nelegálně...

Thelma a Luise jako jedny z 9 nejdrsnějších rebelů z filmů a televizeThelma a Luise jako jedny z 9 nejdrsnějších rebelů z filmů a televize

Bridget Jonesová

Oplácáná Bridget se rozhodne změnit život ve chvíli, kdy zjistí, že její šéf, s kterým měla poměr, má celou dobu v plánu vzít si o deset let mladší Američanku. Dá výpověď v práci a začne psát novou kapitolu života jako televizní reportérka.

KVÍZ: Bridget Jonesová slaví 15 let! Znáte film o ní dobře, nebo skvěle?KVÍZ: Bridget Jonesová slaví 15 let! Znáte film o ní dobře, nebo skvěle?

Frances Mayres z Pod toskánským sluncem

Čerstvě rozvedená a zdeptaná spisovatelka dostane darem cestu do Toskánska. Tam se zamiluje do opuštěné vily. Bez italštiny a jakékoliv jiné pomoci se rozhodne v malé vesničce žít na vlastní pěst. A udělá dobře.  

Pod Toskánským sluncem Foto: Pod Toskánským sluncemFoto: All

Její představitelka Diane Lane tak před lety všem ženám dodala krásný návod na to, jak se dostat z bolavého rozvodu.

Frida Kahlo

Mexická malířka žila život naplno, ačkoliv jí to její fyzický stav příliš nedovoloval. Chronické bolesti však dokázala utopit v umění, alkoholu nebo v sexu s muži a ženami.

Frida Kahlo - Obdivuhodná žena Foto: Frida Kahlo - Obdivuhodná ženaFoto: All

Ač tak či tak, svůj život žila naplno i přes problémy, které jí celkem pravidelně servíroval.

Podívejte se na filmovou inspiraci, jak žít Život naplno už tuto neděli ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016