3 zásadní momenty ve vztahu Kůstky a Boothe

Kůstka a Booth Foto: Kůstka a BoothFoto: archiv Prima

Kůstka a Booth patří k oblíbeným televizním párům. Za 9 řad populárního seriálu už stihli ledacos – vedle objasňování vražd a stíhání pachatelů spolu začali i chodit, počali dítě a před "pár díly" měli i svatbu. Připomeňte si pár pěkných i napínavých momentů, které spolu ti dva zažili.

Další díl premiérové řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love. Co uvidíte v tomto díle? Dvojice rybářů najde v rákosí v jezeře ostatky ženského těla. Kůstka a kolegové ji brzy identifikují. Jde o mladou ženu z Afghánistánu, která spolupracovala s vládou a zjišťovala informace o teroristech. Motivů a podezřelých je tak hned několik…

Líbání pod jmelím

Jednou z (mnoha) oblíbených scén je například speciální polibek Kůstky a Boothe pod jmelím ve vánočním díle Santa in the Slush. (3x9). Ačkoliv spolu ústřední duo začalo chodit až dlouho poté, už tehdy nebyl ten polibek úplně přátelský. Chemie mezi Emily a Davidem funguje na výbornou!

Zachránili si krk

Před nedávnem jsme tu zmiňovali jednu z nejbrutálnějších vražednic seriálu – Hrobařku. Ta šla po krku i Brennan a Hodginsovi – pohřbila je v autě v dílu Aliens in the Spaceship (2x9). Všechno naštěstí dobře dopadlo a fanoušci oceňují i scénu, kdy zachráněná Kůstka skončí vystrašenému Boothovi v náručí.

Booth běží Foto: Booth běžíFoto: archiv Prima

Nicméně Hrobařka si později (The Hero in the Hold, 14x4) políčí i na Boothe. A tentokrát ho dramaticky pro změnu zachraňuje Kůstka v helikoptéře. Booth je totiž uvězněn na širém moři v lodi, která má vybuchnout.

Nějak se to komplikuje


A teď ještě "přitvrdíme". Pořádné překvapení čekalo fanoušky v šesté řadě (6x23, Change in the Game), kdy Kůstka Boothovi oznámí, že je těhotná. Jeden z nejzásadnějších momentů jejich vztahu tvůrci seriálu šoupli na konec série, malá Christine přišla na svět až v sedmé řadě.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Článek

Sběratelé s kostí - Kůstka a Booth selfie Foto:

První polibky a svatba. Vývoj vztahu Kůstky a Boothe!

Sběratelé kostí načaly na FTV Prima 9. a v zahraničí už 10. sezonu a stále mají spoustu fanoušků. Není divu, ústřední vyšetřovací dvojka jsou sympaťáci a pár k tomu....

Článek

A už jsou konečně svoji Foto:

Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

Fanoušci, kteří vzali s povděkem vztah Kůstky a Boothe, který pár zpečetil už i dítětem, se mohou radovat! Kůstka a Booth do toho v úterním díle praští! Další díl seriálu...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Myšlenky zločince - 10. řada Foto:
20:15 21:15
21%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016