3 slavní smolaři, kteří mají na první pohled všechno

Leonardo DiCaprio si umí užívat. Foto: Leonardo DiCaprio si umí užívat.Foto: profimedia.cz

Mladý muž opustí rodinu a jde za svými sny. V kariérním životě uspěje, ten osobní se mu často nedaří skloubit s prací. To je příběh nejen komedie Vítej doma, ale tento scénář zahrnuje i osudy leckterých hvězd. My jsme si posvítili na ty největší, protože v neděli uvidíte Vítej doma.

V neděli ve 20.15 na Prima Love uvidíte americkou komedii Vítej doma.

O čem komedie je? Vypráví o příběhu úspěchu, který se často objeví vždy jen na jedné straně. Vyváženost a úspěch nejspíš nejdou příliš dohromady. Roscoe Jenkins Stevens (Martin Lawrence), skromně po jižansku vychovaný synek opustil kdysi svou rodnou hroudu a vypravil se do L.A., kde se z něj stala díky filozi „vše zvládneš sám“ hvězda. RJ má svou vlastní talk-show, miliony obdivovatelů, krásnou a slavnou snoubenku a spoustu peněz.

Martin Lawrence bude mít ve filmu krásnou snoubenku Foto: Martin Lawrence bude mít ve filmu krásnou snoubenkuFoto: archiv Primy

Jednoho dne ho rodiče pozvou na oslavu 50. výročí své svatby a tak se R.J. společně se svým desetiletým synem a svou nastávající vypraví do rodné Georgie. R.J. vycítí možnost dokázat své rodině, že už není tím malým nemožným nešikou, kterého si každý dobíral. Jenomže v Dry Springs není tím slavným a úspěšným mužem a jeho mírně potrhlá rodina mu to dává při každé příležitosti najevo.

Zkombinovat úspěch v pracovním životě, vydělané balíky peněz a osobní život, se zdá pro většinu celebrit nedostižným cílem. My jsme jich pár vybrali.

1) Charlie Sheen

Neuvěřitelně problematický muž herec Charlie Sheen Foto: Neuvěřitelně problematický muž herec Charlie Sheen; foto: isifa.com

Ačkoliv je to nejlépe placený herec v historii seriálu (za Dva a půl chlapa), svými drogovými a alkoholickými excesy plnil stránky bulvárů pravidelně. To, co se stalo minulý rok, však nikdo nečekal. Dlouho se spekulovalo o tom, že nejmenovaná hvězda Hollywoodu má být HIV pozitivní. Nakonec se přiznal v přímém televizním přenosu právě Sheen.

2) Justin Bieber

Justin Bieber a přirození 2 Foto: Justin Bieber a přirození 2Foto: profimedia.czKlasifikovat ho v jeho dvaceti letech na smolaře by bylo příliš troufalé. Justin Bieber má smůlu v tom, že všechny jeho pubertální skandály jsou na očích celému světu. Nedávno oznámil na sociálních sítích, že už neudělá ani jedno selfie s fanynkami (pokud slečna nebude držet jeho album), několikrát byl vyšetřovaný za napadení paparazzi. A ještě k tomu všemu ztratil zatím svou největší lásku Selenu Gomez. Po dlouhých letech rozchodů a tajných návratů je nejspíš všemu konec. Justin si zatím užívá krátkodobých kratochvílí, které v životě nic neznamenají. A jeho život zatím nejvíce připomíná mix problémů, které má na triku sám zpěvák.

3) Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio Foto: Leonardo DiCaprioFoto: profimedia.cz

Uznávaný čtyřicátník má na první pohled opravdu všechno. Kvalitní pracovní rejstřík filmů, ve kterých se objevuje, ještě lepší herecké výkony a silnou empatii v rámci ekologie. Jeho osobním životem pravidelně procházejí topmodelky Victoria's secret. Zatímco on stárne, ony jsou stále stejně mladé. Jeho bývalé partnerky se vdávají, mají děti, on zůstává v osobním životě stále na jednom bodě (a možná mu to i takto vyhovuje). DiCaprio tento rok alespoň završil svůj domnělý hon za Oscarem.

V neděli na Prima Love můžete ve 20.15 sledovat komedii Vítej doma!Uložit

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jak se staví sen Foto:
11:15 12:15
39%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016