3 seriáloví závisláci včetně nového dr. Rushe

Rush Foto: RushFoto: All

Sexy doktor a pořádný floutek, to je William Rush, který léčí bohaté, aby si sám mohl trochu přihnout (nebo čichnout). Připomeňte si další seriálové týpky, které můžete vídat na Prima love, a u nichž se snoubí obrovský talent se slabostí pro omamné látky. Rushe můžete sledovat každý pátek na Love

Další díl seriálu Rush uvidíte v pátek od 22.20 na Prima love.

O průšvih si opět koleduje William Rush. Neodolá nabídce a na párty do sebe kopne extrémně silnou drogu. Jenže ouha – následně se musí zúčastnit náročné operace. A ne jako ten, kdo leží na operačním stole.

Spencer Reid

Tohle je trochu zvláštní případ. Geniální agent ze speciálního vyšetřovacího týmu v Myšlenkách zločince, pěkný, byť zvláštní chlapík – a (dočasný) závislák na droze proti bolesti Dilaudid. Spencer si přitom závislost vypěstoval velice nešťastným způsobem v podstatě během „práce“.

Myšlenky zločince - Dr. Spencer Reid Foto: Myšlenky zločince - Dr. Spencer ReidFoto: archiv Prima

Schizofrenní zabiják Tobias Hankel v působivém podání Jamese van der Beeka (Dawsonův svět) ho totiž po celé dva dny mučil a dopoval právě touto drogou. Spencerovo podivné chování nicméně později neušlo ostražitým kolegům a skončil na odvykačce. Charismatického Reida můžete na Prima love vídat každé pondělí.

Sherlocku, Sherlocku

To slavný Sherlock Holmes v podání Jonnyho Lee Millera si svého času hojně dopřával heroin. A samozřejmě mu to vůbec nesvědčilo, takže závislost přeťala jeho úspěšnou kariéru. A nový život a praxi v New Yorku odstartoval právě po odvykačce.

Sherlock Holmes Foto: Sherlock HolmesFoto: CBS/BBC

Stín závislosti se s ikonickou popkulturní postavou táhne už od jejích samotných literárních počátků. Sám sir Artur Conan Doyle totiž svému nejslavnějšímu hrdinovi přisoudil slabost pro kokain, morfium i opium.

Sebstruktivní doktor

Rush (1) - upoutávka Foto: Rush (1) - upoutávkaFoto: All

Třetí přírůstek ke slavným závislákům, zmíněný Rush, krmí své sebedestruktivní choutky díky tučným honorářům od celebrit, kterým zaručuje diskrétnost. Zatím funguje, ale nepřekročí tentokrát už všechny meze?

Seriál Rush uvidíte v pátek od 22.20 na Prima lLove.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
5%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016