3 nejlepší internetové pořady o pečení!

Nejlepší dorty Foto: Nejlepší dortyFoto: Thinkstock

Je léto, slunko pere a vaše nálada je na úrovni hladiny vašeho bazénu. Samozřejmě ke koupání patří i grilovačky, které každý z nás miluje. Co si ale tyto večery ozvláštnit něčím sladkým?

Právě se blíží narozeniny vašeho nejmenšího a vy si chcete nejenom užít pěkný víkend se svými přáteli a jejich ratolestmi, ale chcete mu dopřát i fantastický zážitek z narozeninového dortu. A co je lepšího, než udělat dítěti ten nejkrásnější dort ať už v cukrárně, nebo doma v troubě! Inspiraci můžete nabrat nejen u nás, ale také v mnoha pořadech, které právě teď můžete najít jedině na PRIMA PLAY.

Show Fantastické dorty vás zavede přímo do centra dění jedné z největších kuchařských soutěží USA. Nejlepší cukráři spolu soutěží, kdo vytvoří nejnápaditější dort, který splňuje parametry zadané kupcem. Jednou je to dort pro Akvárium, poté zase dort ke Dni nezávislosti. Vždy vás čekají ovšem ty nejoriginálnější kousky, které jen tak nenajdete.

 

Naopak pořad Božské dorty vám ukáže, jak se v Baltimoru ti nejtalentovanější lidé z cukrářského oboru snaží vyhovět všem požadavkům svých zákazníků. Dělají všechno větší, úžasnější, prostě boží. Duff Goldman patří k jedničkám v oboru a dokázal to mnohokrát, ať už při výrobě dortu, nebo při rozhovorech se zákazníky!

 

Pokud ale nemíříte tak vysoko a rádi se podíváte po inspiraci tady doma, rozhodně vám musíme doporučit Božské dorty od Markéty! Česká cukrářka v každé epizodě svého pořadu vytváří ty nejlepší možné kombinace, jež nejen skvěle vypadají, ale také skvěle chutnají!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (9)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
51%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016