3 důvody, proč je nejlepší mít Rande v Římě

Rande v Římě Foto: Rande v ŘíměFoto: All

Nedělní večer na Prima love patří velké romantice. Jaké to je, když hledáte v Římě romantiku? Americká romantická komedie Rande v Římě vám napoví. Už v neděli ve 20.15 na Prima love.

V americkém snímku Rande v Římě uvidíte známou tvář ze seriálu Veronica Mars, Kristin Bell, ale také manžela zpěvačky Fergie Josha Dummela.

O čem snímek je? Ambiciózní mladá Newyorčanka (Kristen Bell), zklamaná láskou, vyráží na výlet do Říma, kde se chystá navštívit svou čerstvě provdanou sestru. Při procházce starobylou metropolí ukradne z fontánky zamilovaných několik mincí. A najednou se začnou hrnout nejrůznější nápadníci. Magnát v oblasti uzenin (Danny DeVito), pouliční kouzelník (Jon Heder), pohledný malíř (Will Arnett) a model zamilovaný sám do sebe (Dax Shepard)... Setkává se také s tajemným novinářem (Josh Duhamel). Je ovšem jeho láska pravá? Nebo je to jen kouzlo magické fontánky?

O městě Řím se říkají různé věci. Třeba to, že by se měl vidět a už můžete jenom zemřít. Kolébka evropské civilizace nabízí však i jiné návrhy. Koukněte na 3 důvody, proč randit v Římě.

1) Koupání v nejslavnější fontáně světa

Film Sladký život 1960 Foto: Film Sladký život 1960Foto: profimedia.cz

Jen tady se můžete stylově vykoupat ve slavné fontáně Di Trevi jako to udělala herečka Anita Ekberg s Marcelem Mastroiannim. Scéna to byla krásná a vám také nezbyde nic jiného, než se o to pokusit během teplé noci se svým protějškem.

2) Můžete tady začít úplně nový život

Pod toskánským sluncem - projížďka na motorce Foto: Pod toskánským sluncem - projížďka na motorceFoto: All

Tak to udělala Diane Lane ve snímku Pod toskánským sluncem. Ale Řím vám k novému životu poslouží stejně dobře jako toskánský venkov. A to tu nemusíte ani randit. On si vás nějaký dobře pěstěnný muž totiž najde sám. Jako to mají Italové ve zvyku.

3) Jen v Římě můžete udržovat poměr s pizzou

Julia Roberts Foto: Julia RobertsFoto: All

Alespoň to tvrdila Julia Roberts ve snímku Jíst, meditovat, milovat, kdy se na čas usídlila v Římě a se svými italskými přáteli pořádala pravidelné hodování. A když může Carrie Bradshaw randit s New Yorkem, proč vy byste nemohla s Římem?

Podívejte se na snímek Rande v Římě už tuto neděli ve 20.15 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (9)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
44%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016