13 klasických řečí lidí, kteří komentují výběr české Miss

Miss Earth Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Miss World Natálie Kotková. Foto: Miss Earth Kristýna Kubíčková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Miss World Natálie Kotková.Foto: Česká Miss-Lukáš Navara

V sobotu byla zvolená Česká Miss pro rok 2016. Tento rok bude držet žezlo krásy brunetka Andrea Bezděková, jedenadvacetiletá kráska z Náchoda. Po jejím vyhlášení se samozřejmě objevily klasické komentáře lidu, jež viděl chytřejší, zplodil hezčí a vybral by nejlepší.

Internet vzal komentáře na novou českou Miss pro rok 2016 do vlastních rukou, jak to dělá každým rokem. Jemná brunetka prý porotu a diváky okouzlila krásným obličejem, dokonalou postavou a její okolí o ní mluví jako o té, která má velký smysl pro humor.

Český národ žijící na internetu má však od hlasujících diváků a odborné poroty Miss jiný názor a dal ho patřičně najevo. Ostatně jako každý rok, kdy se na internetu hodinu po odvysílání objeví zasvěcené názory na krásu dotyčné od rozených odborníků na ženskou vizuální stránku ze státu, který se může pyšnit členstvím v první desítce nejtlustších národů na světě, kde se krása a štíhlost neodpouští.

Jaké názory na Miss 2016 (a jakýkoliv jiný rok) si můžete přečíst?

1) Viděl jsem hezčí.

2) U nás na vesnici jsou hezčí holky než všechny tyhle dohromady.

3) Všechno jsou to anorektičky, vychrtliny zmalovaný.

4) Ta díru do světa neudělá.

5) Nejošklivější holka, kterou si v davu ani nevšimnete.

6) Podle fotek nic moc.

7) Umí to vařit, nebo jen nakupovat v obchodech?

8) Pokud bych s kteroukoliv z těch "missek" měl něco mít, tak bych je nejdřív nechal dobře vylouhovat ve sprše. Ta umělotina, kterou jsou natřené, mě docela odpuzuje!

9) Většina má v hlavě slámu. Jsou to přešlechtěné barbíny.

10) Na takových "soutěžích" nejde o skutečně krásnou, chytrou a šikovnou holku, jako spíš o peníze jejího tatínka nebo sponzora. Pak to dopadne přesně tak, jak to vidíme!

11) Není nad obyčejnou holku, která si na nic nehraje.

12) Jsem rád že se na předních místech umístili blondýnky, protože jsme slovanský národ a blond vlasy a modré oči máme v genech. V televizi už neslyšíme skoro ani češtinu!

13) Další várka " řeziva " pro fotbalisty, hokejisty, manažery...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:10 02:20
50%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016