Kdo se nejlépe prodává na obálkách časopisů? Jennifer Aniston!

Herečka Jennifer Aniston Foto: Herečka Jennifer AnistonFoto: Isifa

I přes svou slávu Jennifer Aniston patří mezi ženy, které stále působí jako "holka od vedle". Možná proto je u vydavatelství vždy sázkou na jistotu ve chvíli, kdy chtějí prodat co nejvíce výtisků časopisů. Jenže Jennifer není jen skvěle prodávající se tvář. Našli jsme 9 věcí, které o ní pořád nevíte

Jennifer Aniston se už odmalička pohybuje v showbyznysu. Tatínek je filmový producent, maminka, bývalá modelka, která byla herečkou. Možná vás dokonce překvapí i fakt, že Jennifer studovala jednu z nejlepších hereckých škol ve Státech a její první kroky pak směřovaly na prkna, která znamenají svět. Vybírala si role velice alternativního charakteru. A pak přišla realita, která se snadno popíše příslovím "hladový jak herec".

Po dvou letech zjistila, že tohle nikam nevede, a odstěhovala se do Hollywoodu. Rok 1994 pro ni byl přelomový, dostala roli Rachel Green v Přátelích. Ti ji změnili život navždy.

Jak vypadala Jennifer Aniston ve svých začátcích?

Perfektní záskokPerfektní záskok

Vzpomínáte všichni na devadesátá léta a její účes sestříhaný okolo brady, což bylo nejspíš nejčastější přání u každé kadeřnice? Jennifer si můžete na Prima love v neděli užít ve filmu Perfektní záskok, který rozehrála s Kevinem Baconem. Aby byla povýšená, musí si rychle sehnat manžela. Povede se jí to? V případě Kevina bychom jí to radili :-)

Nezapomeňte se dívat na Prima love v neděli ve 20.15!

Přestože je Jennifer hvězdou prvního formátu, spoustu věcí o ní my, normální pozemšťané, nevíme. A tady se můžete dozvědět víc!

1) Jennifer se dříve věnovala malování. Byla tak dobrá, že její obraz visel v newyorském Metropolitním muzeu umění, kam se dostane málokterý dospělý umělec. O to zajímavější je, že Jennifer v té době bylo pouhých jedenáct let.

2) Během její divadelní kariéry musela pracovat v telemarketingu, ale i jako číšnice nebo recepční.

<a href=Jennifer Aniston si poprvé v životě zahrála striptérku. Foto: archiv Warner bros

3) Jednou ji jedna fanynka rozpoznala v nezaviděníhodné situaci. Jennifer v té chvíli byla nahá v sauně.

4) Je vtipné, jak se i taková hvězda jako Jennifer touží potkat s další hvězdou. Její vyvolenou je Barbara Streisand.

5) Jennifer vyhrála Zlatou malinu. To je cena, jež se udílí během předávání Oscarů a znamená naprostý opak, kterým se ve své filmografii moc nechlubíte.

6) Bývalá manželka Brada Pitta má velmi pošramocené vztahy s vlastní mamkou. Ta se o ní do médií několikrát vyjádřila velice hrubě. Posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu bylo, když o ní matka napsala knihu Od matky a dcery k Přátelům.

7) Když jsme u fenomenálního sitcomu Přátelé, Jennifer v posledních sériích vydělala na každé epizodě rovný jeden milion dolarů.

8) Říkali jsme, že Jennifer vyrůstala v showbyznysu, a tak musíme zmínit i jejího dědu, herce. Ale i slavného kmotra. Nevíte? Její kmotr není nikdo jiný než legendární holohlavý detektiv Kojak.

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená Foto: Instagram.com

Herečka Jennifer Aniston nenalíčená a nalíčená, Foto: Instagram.com

9) Hollywoodská hvězda v roce 2000 vysoudila od časopisu Celebrity skin pět set padesát tisíc dolarů za

to, že zveřejnil snímek Jennifer "nahoře bez", když se opalovala.

10) Jennifer Aniston byla v roce 2002 herečkou, která měla nejvíce titulních stran ve všech časopisech. Vysvětlení je na místě. Její obličej dokáže statisticky prodat nejvíce výtisků.

Podívejte se na Primu love v neděli ve 20.15 na snímek s Jennifer Aniston Perfektní záskok!

Článek

Kdo by řekl, že toto tělo patří čtyřiačtyřicetileté ženě Foto: Warner Bros

Jennifer Aniston mluvila o striptýzu v Praze

Krásná Jennifer Anistonová je tak přesvědčivá v roli striptérky v novém filmu Millerovi na tripu, že si slavný moderátor Chris Stark myslí, že se učila svlékat v Praze!

Článek

Jennifer Aniston ve své ještě bujaré hřívě Foto: facebook

Otřesná proměna Jennifer Aniston

Tohle se vážně nepovedlo. Jennifer Aniston (44) si nechala ostříhat svou dlouhou hřívu a vypadá jako zmoklá slepice. Taky se podle toho tváří na všech posledních fotkách.

Článek

Takhle Jennifer Aniston v soukromí a bez make-upu zvěčnil kamarád. Není nádherná? Foto: twiter.com

Jennifer Aniston bez make-upu. Známe její tajemství krásy!

Táhne vám na padesát a máte pocit, že se svým vzhledem už moc nezmůžete. Tak tahle fotka Jennifer Aniston (44) vás zaručeně naštve. A to herečka ve svém posledním snímku ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Sběratelé kostí Foto:
21:15 22:15
28%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016