10 outfitů dr. Watsonové ze 4. řady Sherlocka Holmese. Je to luxus!

Sherlock Holmes: Jak prosté: Kostýmy 4. řady Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté: Kostýmy 4. řadyFoto: CBS.com

Na Primě LOVE uvidíte další díl seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté tuto středu ve 20.15. V seriálu můžete sledovat netradiční parťačku Holmese dr. Watsonovou. Její představitelka Lucy Liu nosí nádherné kostýmy od světových značek.

Sherlock Holmes z 21. století oplývá  dr. Watsonovou, která rozvířila vody tradice. Místo parťáka je ona totiž parťačkou, která s Sherlockem začínala tak, že ho hlídala, aby nebral drogy. Asijská kráska Lucy Liu naštěstí nemusí být oblékaná jako jedna z policistek, protože policistkou doopravdy není, což kvitovala hlavně kostymérka seriálu: „Postava, kterou hraje Lucy, vlastně není policistka. Tím pádem jsem byla velmi nadšená z toho, že ji můžu každý týden obléct do mnohem extravagantnějšího oblečení, než se kterým se setkáte v klasické kriminálce," říká Rebecca Hofherr.

Jak se změnila garderoba Lucy Liu? Je o dost luxusnější

V předešlých článcích jsme psali o tom, co nosí dr. Watsonová v prvních sériích seriálu a do luxusu to mělo daleko. Postava se tak lépe přiblížila divákům. Watsonová nosila spoustu oblečení z obchodů, kde nakupujeme i my, obyčejní lidé. Najdou se tam kousky ze Zary, J. Crew nebo H&M. Sem tam levnější kousky promixuje s o něco dražšími značkami jako All Saints nebo třeba Rag & Bone.

Ve čtvrté řadě ale jde, co se kostýmů týká, do tuhého. Kostymérka přitvrdila a Lucy Liu už nosí kousky, které pocházejí z módních domů jako je Marni (v tomto případě hlavně šaty) nebo Diane Von Furstenberg. Každodenním doplňkem jsou hodinky od Cartiera s hnědou kůží. Podívejte se do fotogalerie, kde uvidíte i přesně popsané outfity.

Co uvidíte v úterý v Sherlockovi?

Na Sherlocka se s žádostí o pomoc obrátí dívka jménem Lin. Na její poslední tajnou partičku pokeru vtrhli zloději a obrali všechny hráče o peníze…

Podívejte se na Primu LOVE tuto středu ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Patnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
17:25 18:45
1%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVelké vítězství Foto:
20.15
DNES V TVRocky IV Foto:
22.55
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVNejpodivnější dinosauři Foto:
20.00
DNES V TVJarní příběhy Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016