Bude Ten pravý i pro vás? Aneb Jak vytvořit ze zloděje milionáře

Ten pravý pro mě Foto: Ten pravý pro měFoto: Distributoři

Jak udělat z obyčejného zloděje milionáře alespoň na jeden den? To vám v pátek ve 20.15 prozradí Prima love. Koupit si hezké šaty a naučit se používat správné příbory ale zlodějíček nepotřebuje, má totiž charisma i bez milionů!

Hallie Galloway je rozvedená třicátnice, která pracuje jako redaktorka časopisu Manhattan Line. Ten časopis je celý její život. Prodej poslední dobou stagnuje, a tak Hallie přijde s nápadem uspořádat charitativní večeři s výstavou luxusních šperků a představením tří bohatých, úspěšných a nepolapitelných svobodných mužů. Jenže má jen dva...

Co s milionářem?

Všichni tři muži budou nabídnuti jako společnost při večeři a dáma, která zaplatí nejvíce, stráví večer s jedním z nich... Hallie se nechá přemluvit, aby třetího bohatého muže „vytvořila“ z chudého Eddieho, který se na ulici živí podvodnými sázkami. A navíc tak trochu uzavře (ne)vinnou sázku s kolegou, že pokud to neklapne, odejde z redakce.

Eddie se umí pohybovat mezi vybranou společností, i když trochu jiným způsobem, než by člověk očekával. Když už byl někdy u bohatých lidí, většinou si s sebou něco odnesl. A nebylo to rozhodně nic levného. Práce na jeho zevnějšku a výuka slušného chování a všeobecných znalostí ale ukazuje, že vlastně není ztracený případ. Dokonce Hallie okouzlí....

Co vás bude bavit?

– Zaručeně "make-over" Eddieho, který se stává z obyčejného ošuntělého zloděje charismatickým mužem, jenž má co nabídnout i po jiných stránkách.

– Ten moment, kdy si to Hallie uvědomí.

– Další moment, kdy se Eddie dozví o sázce, která naprosto změní celou situaci a hlavně jeho city...

 

Jak to dopadne s Eddiem a redaktorkou časopisu? Budou o sebe dál bojovat? 

To uvidíte na Prima love ve snímku Ten pravý pro mě v pátek ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben I (1)
Big Ben, seriál Foto:
15:45 17:45
6%
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016