Božský dort pro Charlottku Gottovou

Božský dort pro Charlottku Gottovou Foto: Božský dort pro Charlottku GottovouFoto: All

Hvězdná cukrářka Markéta Krajčovičová upekla téměř osmikilový dort pro Charlottku Gottovou k jejím sedmým narozeninám. Rodinnou oslavu jí rodiče uspořádali v divadle Spejbla a Hurvínka a přesně takový byl i samotný dort.

Na mramorovém korpusu potaženým růžovou potahovou hmotou sedí všechny "hurvínkovské" postavičky. "Jen ty figurky mi zabraly 10 hodin času, ale stálo to za to. Ivanka Gottová si přála, aby z dortu bylo 30 porcí, to se povedlo," dodala spokojeně známá televizní cukrářka.

 

Božský dort pro Charlottku Gottovou

 

Charlotta nebyla na tak velký dort pochopitelně sama, rodiče pozvali i její kamarády a byla z toho rozverná dětská párty jak se patří. A nemlsali jen děti. "Speciálně pro Karla jsem připravila mangový desert. Moc mu chutnal, dokonce si přidal," směje se Božská Markéta s tím, že setkání s Karlem Gottem bylo pro ní zvlášť potěšující.

 

Božský dort pro Charlottku Gottovou

 

Další neuvěřitelné dortové kreace uvidíte pořadu Božské dorty od Markéty na PRIMA LOVE v pondělí 13. května ve 20:15. Dívejte se a inspirujte se!


Další novinky a inspiraci najdete na facebooku pořadu Božské dorty od Markéty.

 

Foto: Archiv Ivany Gottové / Olga Hrušková

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
10:20 11:25
70%
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016